Best Valentine’s Day: готуємо подарунки завчасно

01 лютого 2024

Як би ви не проводили День святого Валентина – це гарний привід, щоб відсвяткувати любов і привітати свою особливу людину чи романтичного партнера, найкращого друга чи ще когось. Один із способів зробити це – знайти відповідний подарунок на основі їх інтересів. Що вони люблять їсти, читати, слухати, дивитися і робити? Symbol.ua пропонує завчасно підготувати подарунки коханим, щоб у день свята не поспішати і насолоджуватися моментом

Давайте складемо список ймовірних подарунків для нього і це вже гарний початок у підготовці до Дня Святого Валентина. Коханий буде таємно розчарований, якщо ви не купите подарунок, і буде занадто глибоко шукати підтекст у всьому, що ви подаруєте. Ось наш список ідей подарунків на свято всіх закоханих, які сподобаються майже кожному хлопцеві: ароматизатор для дому Drvranjes, кавомашина Giobagnara та настільна керамічна запальничка Lorenzi MIlano, якими ви обидва можете користуватися, стильний дифузор для автомобіля Drvranjes, книга про колекційне віскі Assouline для його бібліотеки, парфумована вода Stefano Ricci та рушник Loro Piana. Вдалою ідеєю подарунку може бути предмети гардеробу, типу, ошатного метелика Dolce&Gabbana, футболки Vetements і кепки Dolce&Gabbana пристрастного кольору, сорочки Casablanca з історією кохання у вигляді принту, або трендове взуття для довгих романтичних прогулянок Off-White. Суть у тому, що День святого Валентина – це не референдум щодо ваших відносин, а шанс показати людині, як ви любите, і що ви глибоко дбаєте про неї.

Ідей подарунків для жінок значно більше. Вона любить чай чи каву? Тоді порцелянове горнятко SELETTI, відобразить її індивідуальність – це чудовий подарунок, що нагадуватиме про вас, щоразу смакуючи улюбленим напоєм. Можливо, вона любить історію, тоді книга з історії моди Assouline буде для неї у задоволення. Подарунків для коханої може бути безліч: від обов'язкових квітів та пристрасної листівки, романтичних вечерь та аксесуарів у формі серця, як сумочка Twinset, брошка CelesteG, ваза SELETTI, набір цукерок LEONE, а ще кокетливих бантиків, як на сукні Valentino, блузі Khaite до ігор та одягу для комфорту вдома – піжама Loro Piana. Подарунками, що запямʼятаються можуть стати нетривіальні предмети гардеробу, типу ажурного боді Givenchy чи пари The Attico для вдалого флірту. Увага та подарунки коханій можуть зблизити вас, допомогти вам створити нові спогади або просто показати вашій особливій людині, як багато вона значить для вас. 

Популярне у рубриці Trends