Троянда – улюблена квітка світових будинків моди

29 січня 2024

Квіти... На весну… Новий тренд… Ми знаємо, що ви думаєте. Але перш ніж піти на нас лайкою, послухайте. Ми не говоримо про старі квіткові принти. Нова модна тенденція суворо стосується троянд. Хоча не є новаторським, що весна асоціюється з квітами, але у цьому сезоні фешн-індустрія пропонує використовувати троянди в інноваційних формах: у вигляді обʼемних аплікацій на одязі, аксесуарів, що прикрашають шию та декольте. 

Світові дизайнери просували троянди, як найтрадиційніший символ пристрасті та романтики, використавши у своїх весняно-літніх колекціях не лише бутони, а й стебло. 

Simone Rocha, пішла на крок вперед, включивши справжні троянди в свої приголомшливі, прозорі сукні, Magda Butrym зробила атласні драпірування, щоб створити ніжні бутони троянд та була щедра на прикраси у вигляді квітки, Balmain оздобив лакованими трояндами усю свою колекцію, Alexander McQueen вражав масштабами троянд, David Koma звабляв кольоровими аутфітами, Givenchy надав романтичній прозорості ще більш романтичного вираження ніжних трояндових бутонів. 

Чи зайдете ви так далеко, залежить від вас, але якщо ви все ще сумніваєтесь, подивіться на квітковий настрій фешн-інфлюенсерів, інтегрувати тренд у весняний гардероб зовсім не важко, погодьтесь!

Якщо ви відчуваєте тугу за коханням, як романтичним, так і платонічним, потребуєте зв'язку, повернення до романтики, глибокої турботи, сили, заземлення та зцілення оберіть речі з трояндою на Symbol.ua прямо зараз та квітуйте, без зволікань. 

Сукня міні з аплікацією у вигляді троянд Valentino.

Біла сукня в принт Троянди Dolce&Gabbana.

Білий топ з драпіруванням з аплікацією у вигляді троянди Magda Butrym.

Шкіряні мюлі з трояндою N21.

Біла сорочка з аплікацією у вигляді квітки Valentino.

Асиметрична спідниця з квітковим візерунком Alexander McQueen.

Сукня з шовку в квітковий принт Max Mara.

Червоні сережки у вигляді квітки з підвісками з кристалів Magda Butrym.

Популярне у рубриці Trends