Смужка в літньому сезоні

19 червня 2024

Одного разу французька дизайнерка Соня Рікель сказала: «Краса завжди буде смугастою». Вона знала, що влучить цими словами у саме яблучко. Влітку 2024 смужка вкотре захопила тренди. Вона легко відправить вас на берег лазурного узбережжя та подарує відчуття легкості. Від різноманітності смужок в літньому гардеробі розбігаються очі. Тож пропонуємо детальніше розглянути цей принт. 

  1. Тренд, який неможливо ігнорувати: штани у смужку

Шукаємо натхнення у блогерів. Улюблений елемент образів у Каетани Ботелью Афонсу, Рити Монтесуми, Інес Ісаїас та Вікі Монтанарі – штани в смужку. І не просто штани, а ті самі піжамні легкі штани, які додають невимушеності та легкості в образ. Відчуття, наче ви дійсно тільки вилізли зі свого комфортного ліжка і готові бігти по важливих справах. З особистого досвіду скажемо, що така модель строкатих штанів ще й неймовірно зручна. 

А якщо сонце припікає настільки, що штани здаються too much, то є варіант піжамних шорт у смужку. По всім ознакам, вони теж у фавориті у більшості блогерок світу, включно з Мішель Флер та Ліндoю SZA. Шорти у смужку додають фльору «I don’t care, I just woke up, but I still look cool» і це насправді виглядає cool!

Вибору таких штанів та шорт, як то кажуть, «обирай не хочу»

- Рожево-сині штани Max&Co

- Пісочні штани Peserico;

- Блакитні штани Peserico;

- Бежеві штани Max&Co у синю смужку;

- Шорти в зелену смужку Peserico

- Шорти в рожеву смужку Brunello Cucinelli;

- Шорти в коричневу смужку Kiton;

- Бежеві шорти Lou Lou Stiudio;

 

  1. Ніжність у смужку: ідеальна літня сукня

А як що до того, щоб відчути себе максимально ніжно, але водночас зручно та модно? У таких випадках влітку ми звертаємося до суконь у смужку. Продовжуємо блукати сторінками португальських блогерок та зупинимось на Марії Фрацао та Вікі Монтанарі, які ну дуже полюбляють смугасті сукні. 

Якщо ви, як і ми, окрилились такою красою, то час обирати між сукнями у смужку від Peserico, Max&Co, Max Mara, Faithful, Toteme або Brunello Cucinelli.

 

  1. Сорочка у смужку як обов’язкова одиниця у шафі

Не забуваємо про must-have будь-якої шафи та практично кожної літньої колекції брендів від Toteme до Max Mara Weekend, – сорочка у смужку. Інфлюенсери з усього світу наче мають в шафі кілька сотень строкатих сорочок, а їх улюблений стильовий прийом – поєднувати сорочку та штани у смужку. Бездоганна літня уніформа, не знаходите? Якщо ви згодні, то сорочки від Agnona, CoperniSsheena, Ballantyte, Etro або Solotre – те, що треба для літніх днів 2024 року.

 

  1. Додайте смужки до ваших пляжних днів

Ніщо так не асоціюється з пляжем та море, як смужки. Смугастий купальник допоможе поринути у пляжну естетику, у всіх сенсах, на 100 відсотків! З цим твердженням погодяться, як і блогерки Інес Ісаїас, Розил Мехія, так і бренди Dolce&Gabbana, Max Mara, які з радістю пропонують нам шикарні смугасті купальники.

Популярне у рубриці Trends