Milan fashion week: день другий

17 червня 2024

Продовжуємо ділитися найцікавішими показами з чоловічого тижня моди у Мілані. В суботу, 15 червня було чимало цікавого: Kiton, Msgm, Fendi, David Koma. Фокусуємось на трендах та аналізуємо, що цікавого принесуть нам наступні сезони. 

Kiton

Бренд, що сповідує тиху розкіш та елегантність провів презентацію нової колекції у Palazzo Kiton, власній галереї та штаб-квартирі. Гардероб сезону Весна-Літо 2025, на думку дизайнерів, має випромінювати оптимізм та високі вібрації через яскраві кольори. Сонячний жовтий, класичний беж, теплий помаранчевий та глибокий блакитний — палітра джентльмена з чистим розумом і бажанням завжди виглядати на 100 зі 100.

Msgm 

Колекція під назвою «The Sea and I» обʼєднала чоловічі та жіночі аутфіти. Відверто курортним настроєм. Грайливі принти та малюнки, квіти, смужки, легкі фасони для безтурботного літа. Поло, сорочки, барвисті кеди, трохи приправлені морською тематикою пасуватимуть спекотним літнім дням. А контрастні поєднання не залишать без уваги оточуючих. Наприклад, класичне поєднання червоного, білого та блакитного виглядатиме трохи ретро.

Fendi 

Колекція Fendi, створена під керівництвом Сільвії Вентуріні Фенді також була щедрою на яскраві кольори. Класична поло, бомбери у клітинку, комірці пошиті на бік, галстуки в смужку та «офіційно-клеркові» сорочки можна цікаво обіграти у щоденному житті. Для чоловіків готових до експериментів зі стилем, радимо приміряти маскулінний варіант балеток з хутром та університетський піджак з нашивками.

Dolce&Gabbana

Краще Літа може бути лише Літо в Італії. З таким лейтмотивом бренд Dolce&Gabbana презентува колекцію Весна-Літо 2025 просякнуту духом країни. Марка завжди з трепетною любовʼю звертається до сицилійської стилістики, власних витоків та архівів. Текстура кроше досягла свого апогею — тепер це піджаки, поло, та сумки. Діагональні смужки та глибокі відтінки стали справжнім  візуальним мистецтвом.

David Koma

Зухвалість, сміливість та гра протиріч у колекції David Koma Весна-Літо 2025 захоплюють. Мікс маскулінності та неочікуваних стилістичних прийомів: шкіра, трикотаж з рваними елементами, пірʼя, сяючі кольчуги. Чоловікам також варто дозволяти собі екстравагантні експерименти. Частина образів чудово підійде для буремного нічного міста з його вогнями, вечірками та секретними барами.

Популярне у рубриці Trends