Шопінг для чоловіків: 7 модних речей на літо

12 червня 2024

Залишатися попереду тенденцій – найкращий спосіб переконатися, що ви завжди найстильніший чоловік із сезону в сезон. Зараз ідеальний час, щоб освіжити свій гардероб новим дизайнерськими одягом. Symbol magazine є що запропонувати, щоб залишатися в тренді цього сезону.

Від джинсових тоталів та бермудів до виходу за межі вашої зони комфорту з яскравими принтами, прозорими і плетеними тканинами, обʼємними карманами та колорблоками, у нас є все, щоб бути поміченим модним радаром. 

Гібіскус

Минулого літа квітка антуріума була всюди на мудбордах дизайнерів, цього сезону гібіскус став головним квітковим принтом Vilebrequin, який зображають як намальований, так і фотографічний. Тренд особливо сподобається любителям естетики. Яскраво-червоні пелюстки гібіскусу Vilebrequin створюють красивий візерунок, який привертає увагу та додає свіжості у будь-який образ.

Прозорість

У той час як прозорість стала невід'ємною частиною жіночого одягу завдяки прозорим сукням або моделям з прозорими вставками, чоловіки також беруть до себе цю тенденцію. Єдине правило наважитись, спробуйте з Off-White.

Кишені

Влітку 2024 року ми відмовимося від зайвого, щоб нести лише найнеобхідніше. Отже, попрощайтеся з гаманцями, оскільки чоловічий одяг матиме ознаки утилітарного стилю – робочого одягу, а від цього і численні практичні кишені як у Stone Island, Axel Arigato.
В'язання гачком

Для безтурботного літа, повного свободи, ажурні, сітчасті, в'язані гачком речі це те, що потрібно. Maison Margiela реалізував тренд у оверсайз футболці, в той час як Jan Jan Van Essche пропонує звабливу лляну майку базового кольору.

Повний денім

Що може бути культовішим, ніж позачасовий денім? Тканина, винайдена в 1800-х роках, була перетворена дизайнерами на вічний тренд. ​​A Cold Wall пропонує джинсовий комплект з графічним елементом на сорочці, а MSGM має градієнт що нагадує вечірній сансет.

Блоккор

Blokecore, розумне поєднання британської паб-культури 90-х років та стилю вболівальників футбольних матчів, продовжує набирати популярності. Подумайте про футболки прихильників Peserico, яскравий спортивний костюм Stefano Ricci або зіп-кофту Primo Imperatore.

Бермуди

Звичайно, міні-шорти все ще роблять раунди, але деякі дизайнери наполягають на більш довгих, мішкуватих варіантах. Негабаритні Vilebrequin поєднуйте з футболкою поло, в той час як шорти-бермуди в принт Carreto Dolce&Gabbana: вільні, мішкуваті та ідеально придатні для ранкової кави.

Популярне у рубриці Trends