5 трендів купальників для вашого літнього гардеробу

10 червня 2024

Незалежно від того, живете ви в теплому регіоні, чи плануєте відпустку або збираєтесь провести спекотний день у басейні, зараз чудовий час, щоб почати купувати купальники. Цього сезону є чималий вибір моделей, щоб виглядати неперевершено і залишатися в тренді: кокетливі елементи та мерехтливі фактури, червоний колір всюди, контрастні вставки та анімалістичні принти. Гортайте, щоб побачити пʼять наших улюблених тенденцій у купальниках 2024 з активними посиланнями на актуальні моделі. 

Червоний всюди

Ми бачимо червоний... Всюди! Від суконь до аксесуарів і, звичайно, купальників. Привабливий Dolce&Gabbana, сміливий колір Moeva, гарячий Off-White. Цей тренд пропонує вибір матеріалу, і ви можете вибрати м'які відтінки червоного, такі як червоно-коричневі RESEA, помаранчеві та рожеві.

Кокетливий погляд

Вишукані квіткові принти Dolce&Gabbana, жіночні банти та обʼємні квіти Maygel, Philosophy di Lorenzo Serafini, ажурне оздоблення Ermanno Scervino та романтичні оборки це лише деякі з деталей, які роблять свій внесок в кокетливий образ. Ви також можете додати до пляжного аутфіту милі солом'яні сумки, капці та парео, які відповідають атмосфері.
На контрасті

Червоні, чорно-білі деталі, у вигляді смуг або канту виглядають цікавіше на монохромних моделях купальників, наприклад, Vilebrequin. Контрастні кольорові блоки Off-White і геометричні деталі Max Mara як в суцільних, так і двокомпонентних моделях – однозначний тренд.
Тваринний інстинкт

Можна стверджувати, що леопардовий принт Vilebrequin – це класика, але у 2024 році – завдяки дизайнерам та фешн-інфлюенсерам ми спостерігаємо неабиякий попит і на інші тваринні принти, а саме – зебра, рептилія. Поки анімалістичний принт, як у Tom Ford є у вашому пляжному образі, він досить гарний, щоб наважитись на іншу тенденцію. Але, не бійтеся, мінімалісти: тренд контрастної обробки пропонує тихіший спосіб зробити заяву. І, звичайно, суцільні нейтральні та класичні силуети, як у Givenchy, RESEA, завжди будуть у моді.

Сяй, як ніколи

Колекції дизайнерів були сповнені нескінченними ансамблями хрому та космічного сяйва, тому цілком природно, що тренд на металізовані тканини перейшов у теплі місяці, але у барвистішому, мерехтливому форматі. Symbol рекомендує моделі з люрексом Oseree, Missoni та гладку тканину з блиском Dolce&Gabbana.

Популярне у рубриці Trends