Старт тижня чоловічої моди у Мілані

17 червня 2024

Довгоочікувана та гучна подія для Італії та всього світу — Milan Men’s Fashion Week. Модні шоу присвячені презентації колекцій Весна-Літо 2025.

У розкладі першого дня, 14 червня, нас чекали відомі імена та будинки моди: Brunello Cucinelli, A Cold Wall, Sergio Rossi, Peserico, Canali, C.P. Company та багато інших. Пропонуємо переглянути та проаналізувати майбутні тренди. 

Brunello Cucinelli

Весняно-літня колекція бренду — це натуральні відтінки та бездоганні тканини. Елегантні жакети у відтінку охри та білосніжні сорочки з льону прикрашають статуру чоловіка. Молочні костюми, лофери, ескадрильї, сандалі у ретро-силуеті — кожна деталь гармонійна та невипадкова. 

Класика чоловічого костюму є найвищим виявом майстерності дому моди впродовж десятиліть, і нова колекція підтверджує це з новою красою та силою.

A Cold Wall

Бренд A Cold Wall представив колекцію під назвою «Pink Noise». Показ Весна-Літо 2025 пройшов в урбаністично-індустріальній естетиці. Вуличний оверсайз, багатошаровість, темні барви або кольори технічного екіпірування, відсилки до робочої уніформи та захисних костюмів. Водонепроникні та ті, які захищатимуть від вітру куртки склали основу колекції. Обʼємні накладні кишені, спортивні сумки, жилети з нейлону, капюшони накинуті на обличчя — безперечно показ мав самобутній настрій. 

Canali

Бренд провів презентацію-святкування 90-ї річниці створення. Грандіозне дійство проходило у Palazzo Reale та було наповнене магічною атмосферою. В рамках івенту марка представила колекцію Весна-Літо 2025 в стилі позачасової елегантності. 

Бездоганний чоловічий костюм у яскравих кольорах, щоденні аутфіти в дусі тихої розкоші та італійський підхід до якості зробили колекцію незрівнянною. 

Популярне у рубриці Trends