Вибір Бонда: 6 найкращих сонцезахисних окулярів для чоловіків

06 липня 2023

Кожен чоловік хоче бути відчайдушним героєм для своєї обраниці. І хто як не вірний шпигун Її Величності якнайкраще уособлює ці якості. Хоча сонцезахисні окуляри не є найвизначнішим елементом образу Джемса Бонда, протягом останніх фільмів вони почали відігравати майже таку ж значну роль як і спортивні машини та гарні дівчата поруч. Можливо це гра маркетологів, які побачили чудову можливість для розміщення продукту у якості реклами, а можливо певна зміна стилю, що є неминучою протягом стількох років (перший фільм про Агента 007 вийшов у 1962 році).

Варто зазначити, що сонцезахисні окуляри завжди мали силу додати будь-якому чоловіку загадковості та лоску. Давали шанс відчути себе секретним агентом та бути більш впевненим у собі. Переглянувши новинки від світових брендів, ми обрали 5 моделей, що задовольняють такий запит.

  1. Кульова блискавка (1965)

Попри те, що роль секретного агента на екрані втілювали багато акторів, на думку глядачів, найкращим з них був Шон Коннері. Шотландський актор найточніше передав характер свого персонажа, що серйозно ставився до своєї роботи, долаючи будь-які перешкоди заради успішного виконання місії, але не забував насолоджуватися життям, оточуючи себе вишуканими речами та вродливими жінками. На цей раз Бонд має протистояти терористичній організації СПЕКТР, яка захопила дві ядерні бомби та погрожує підірвати велике місто у Великобританії чи США, якщо вчасно не отримають нечуваний відкуп. Безсумнівно шпигун бездоганно розвінчав плани терористів, які переховувалися на Багамських островах. Зверніть увагу на універсальність його окулярів с широкими дужками та чіткою оправою, схожі на модель Saint Laurent. На відміну від багатьох інших оправ, такий аксесуар прекрасно підійде як для відпочинку на пляжі, так і для ділового ланчу чи ранньої вечері.

  1. Золоте око (1995)

«Елегантність понад усе» – незмінний слоган Джеймса Бонда. Він з природною легкістю та особливим шармом рятує світ та бездоганно одягається. На цей раз Агент 007 у виконанні Пірса Броснана має на меті подолати злочинне угрупування, що захопило секретний супутниковий комплекс «Золоте око» і погрожує ряду країн. Під час виконання місії вишуканий англієць віддає перевагу сонцезахисним окулярам у тонкій квадратній оправі, яка виконана у коричневому кольорі. Варто позичити цей прийом на літо. Така форма, по-перше, личить усім, по-друге, ідеально підходить для літнього сезону, адже виглядає не так зухвало та простіше комбінується зі світлим одягом. Подібну оправу можна знайти серед асортименту італійського бренду Stefano Ricci.

  1. Вид на вбивство (1985)

Життя спецагента не має ніякої стабільності. За наказом секретної служби, Джеймс Бонд має розкрити глобальну змову, пов’язану з нечутливими до магнітних імпульсів мікросхемами, розробкою яких таємно займалися оборонні підрядники Великобританії. Але, як часто буває, стався витік інформації та розробки потрапили до рук промислового магната Макса Зоріна. Всупереч величезним статкам, значному соціальному статусу та високим технологіям агенту Її Величності вдається впоратися з кризою. По волі долі, Бонд, якого на екрані втілив Роджер Мур, опиняється у горах і доповнює свій образ спортивними окулярами. Якщо ви плануєте провести свою відпустку чи кілька вікендів на гірських курортах, то варто придбати новинку від Balmain.

  1. Казино Рояль (2006)

Перший фільм, де роль легендарного спецагента втілює Даніел Крейг. Його завдання полягає у знищенні терористичної корпорації, яка підкорила більшу частину країн третього світу. Але незважаючи на весь досвід та найновіші технології, в певний момент головний герой опиняється у небезпеці та сам на сам протистоїть підступному фінансовому магнату Ле Шиффром. Стрічка також відома тим, що Джеймс вперше по-справжньому закохується у загадкову брюнетку, яку зіграла Ева Грін. Можливо у підкоренні серця красуні, шпигуну допоміг не тільки хвалений британський шарм, а й прозорі сонцезахистні окуляри, наче ті, які представлені у новій колекції Alexander McQueen.

  1. Координати: “Скайфолл”

Виявляється навіть Джеймс Бонд може бути вразливим. Під час важливого завдання у Стамбулі досвідчений спецагент отримав кулю від своєї напарниці. Поранення було настільки тяжким, що більшість колег вважали Бонда загиблим. У той час як головний герой перебував на межі між життям і смертю, терористи погрожують повідомити імена розвідників, які знаходяться на завданнях і взагалі знищити секретну організацію боротьби зі злочинністю. Врятувати установу під силу лише Агенту 007, який після повернення не може нікому довіряти та має у найкоротший термін знайти ворога. Саме у цьому фільмі Бонд з’являється на екрані у класичних «авіаторах», що є однією з найактуальніших моделей сонцезахисних окулярів незалежно від сезонних тенденцій. Якщо ви волієте придбати аксесуар, який буде актуальним у будь-якому сезоні, то схожі окуляри розробили дизайнери британської марки Alexander McQueen.

  1. Не час помирати

Не буває колишніх шпигунів. От і Джеймс Бонд, після деякого часу спокійного життя на Ямайці, вирішує допомогти колишньому колезі і врятувати талановитого вченого, знання якого у неправильних руках можуть становити світову небезпеку. Погоджуюсь на таке завдання легендарний агент не міг уявити, що саме ця місія стане найнебезпечнішою у його насиченій кар’єрі. Враховуючи, що Джеймс відійшов від офіційної служби і його безтурботний час на острові «свободи та рому», стилісти вирішили доповнити його образ вінтажними сонцезахисними окулярами. Цього сезону схожий вайб створили дизайнери італійського бренду Brunello Cucinelli.

Популярне у рубриці Inspiration