Чоловічий стиль: 6 аксесуарів, які перетворять повсякденний образ в модне висловлювання

23 червня 2023

«Диявол криється в деталях», – люблять повторювати італійці. І це стосується не тільки їх рецептів пасти, а й підходу до створення модних аутфітів. Ми уважно роздивились останні фото наймодніших чоловіків світу і склали список з 6 аксесуарів, які перетворять базовий повсякденний образ в справжнє модне висловлювання.

Головний убір

Бейсболка, панама, картуз поштаря чи плетена з соломи “Федора” – варіантів головних уборів десятки і усі вони автоматично переводять образ з базового рівня на артистичний.

Окуляри

Ефектні окуляри справді можуть “зробити” весь образ. Якщо в одязі ви дотримуєтесь стилю нормкор, оберіть найдивакуватішу оправу і вся увага оточення буде прикута до вас. А прихильники класики можуть пошукати розкішні моделі в товстій роговій оправі, як у героя Коліна Ферта у фільми «A Single Man».

Галстук

Цей класичний аксесуар з гардероба офісних працівників повертається в рейтинг наймодніших покупок сезону. Тепер його можна зустріти не тільки в образах вишуканих гостей флорентійської Pitti Uomo, але й юних зірок молодіжних серіалів. Обирайте моделі яскравих кольорів та з якісних матеріалів.

Бандана

Бандана класно працює як з casual-образами (джинси + проста футболка), так і з класикою (альтернатива галстуку). У першому випадку комплект набуває рок-н-рольного звучання, у другому – відсилає до англійських есквайрів.

Кулони

Вдягаючи прикраси, пам’ятайте правило: чим простіший образ, тим цікавіші можуть бути ваші аксесуари і навпаки. Кілька років тому у моді були браслети, зараз стильні чоловіки роблять ставку на різноманітні підвіски та кулони. До простої білої футболки додайте перли, а в пару до леопардової сорочки буде достатньо лаконічного золотого ланцюжка.

Дармовис на поясі

Цей утилітарний аксесуар родом з 1990-х сучасні зірки street style перетворили на модний фетиш. Окрім ключів хайпбісти чіпляють на поясний дармовис картхолдери, чотки та інші яскраві амулети.

Популярне у рубриці Inspiration