Спортивний стиль за межами спорт залу

21 червня 2023

Спортивний одяг для жінок з’явився ще у далеких 1870-х. Тоді британець Джон Редферн почав розробляти індивідуальний одяг для більш активних жінок, які їздили верхи, грали в теніс і стріляли з лука. У ті часи і багато років потому, спортивний одяг був спеціалізований і одягався лише на заняттям спортом.

Однак, час іде, модні тенденції змінюються і спортивний одяг плавно інтегрувався у повсякденний гардероб. Бренди вже не перший сезон додають спортивні елементи у свої колекції: штани, костюми, шорти, куртки, кепки, лосини і, в кінці кінців, усіма улюблені кросівки!

Спортивний одяг вже став окремою естетикою і ви могли бачити різні його найменування, наприклад «athluxury» та «sporty chic». Складно виділити якийсь один бренд, який використовує «athluxury» у своїх нових колекціях. Але абсолютною сенсацією точно є Balenciaga, які показали, що спортивний костюм можна вдягнути навіть на якусь премію.

У 2023 «athluxury» продовжує тримати свій пік популярності. Завдяки (або через пандемію), «sporty chic» став скоріш стилем життя, а не просто трендом. Спортивний шик – це надзвичайно комфортний і функціональний стиль, який так і хочеться носити кожен день.

Більш того, існує просто безліч варіацій стилізації спортивного одягу і інтеграції його у ваш повсякденний гардероб. І не тільки повсякденний, чесно кажучи, спортивні штани круто комбінуються навіть з підборами, що створює яскравий лук, наприклад, для вечірки.

Також цікавим поєднанням стане класична біла сорочка з штанами та кепкою Vetements. Або ж велосипедки та топ Off-white з ботильйонами Dolce&Gabbana. В будь-якому разі «athluxury» образ вийде функціональним, модним та комфортним. Головне довіритись своїй фантазії та не боятися експериментів!

Популярне у рубриці Inspiration