Багатошаровість влітку: як носити тренд

27 червня 2023

Існує помилкове судження, що «багатошаровість» в образі може бути актуальна лише протягом холодних сезонів. Ми з впевненістю можемо сказати, що це з такими луками можна погратися навіть коли за вікном +30 градусів тепла. 

Багатошаровість додає особливої родзинки та цікавості у ваш образ. Єдине що, влітку обов’язково треба враховувати пекельне сонце та жару. Тому варто обирати легші тканини: шовк, бавовна, льон і так далі. 

Тож пропонуємо пробувати та розглянути кілька ідей для багатошарових образів на це літо. 

  1. Штани й сукня

Можливо це здивує вас і стане зовсім неочікуваною новиною. Але неймовірно трендовим поєднанням є легка сукня поверх штанів. Насправді це забутий тренд нульових, тому ви можете надихнутися ідолами з тих часів. Такий стильовий прийом полюбляли Девон Аокі, Енн Гетувей, Ліндсі Лохан та інші зірки. Зараз у своїх образах таку багатошаровість використовують Белла Хадід, Емілі Сіндев і безліч інших селебретіс.

Бренди теж не оминули цей тренд. Vilebrequin показує як витончено поєднати, здавалось би, не поєднуванні елементи гардероба і виглядати справді вишукано.

  1. Жилет

Жилети дуже полюбились модницям світу. Цей елемент одягу може шикарно виглядати як окрема одиниця і бути частиною класичного костюма. Також цікавим варіантом стане одягати жилет поверх футболки, топу чи сорочки. Наприклад як це робить Майлі Сайрус. Співачка доповнила просту білу футболку та чорні штани яскравим жилетом, який допоміг довершити кежуал-лук.  Для більш витончених варіантів, пропонуємо придивитися до жилета Twin Set Actitude, який може удосконалити будь-який образ.

До речі, жилети також полюбляла Фібі Буффе з серіалу друзів, тому пропонуємо взяти у неї кілька ідей для цікавих образів!

  1. Сорочки та футболки

Мабуть, найпростіший, але такий улюблений прийом – накинути поверх топу, майки або футболки сорочку. Тут ви можете надати простір своїй фантазії, погратися з кольорами, фактурами та знайти щось для себе.

Можливо вашою ідеальною комбінацією стане бежевий топ та біла сорочка Valentino. Або вас надихне запальна Маріанна Теодорсон і ви оберете щось більш яскраве. Наприклад, рожеву сорочку Vetements з зеленим топом The Andame. Варіацій – безліч, що є мотивацією для створення різноманітних багатошарових образів цього літа.

Головне – ніколи не бійтесь експериментувати та додавати щось нове у ваші луки! Сяйте цього палкого літа 2023!