Як урізноманітнити чоловічий гардероб: 6 трендових аксесуарів

05 квітня 2024

Бланковий образ можна перетворити на справжнє модне висловлювання завдяки трендовим аксесуарам. В нашому матеріалі розповідаємо, на що варто звернути увагу сучасним денді.

Головний убір

Бейсболка, панама, картуз поштаря чи плетена з соломи «Федора» – варіантів головних уборів десятки і усі вони роблять ваш образ більш вишуканий та довершеним. Найтрендовіше поєднання сезону будується на контрасті: спортивні моделі носить з класичним костюмом, а класичні капелюхи – з одягом у стилі стрітвір.

Сумки

З легкої подачі нового секс-символа молоді – австралійського актора Джекоба Елроді – чоловічий арсенал аксесуарів помітно збагатився. Двометровий спортивний хлопець носить знакові моделі, різного калібру від мікросумок Burberry та Celine до гігантських Louis Vuitton та Bottega Venetta. Крім того, ідею сумки без гендеру зараз активно просуває Hermès: в соцмережах вже з’явились акаунти, які збирають фото та відео з модними хлопцями, що носять Birkin та Kelly. Не закликаємо вас терміново доповнювати свій гардероб маленькою рожевою сумочкою, але придивитись до чого більш цікавого, ніж спортивний рюкзак та барсетка все ж рекомендуємо.

Окуляри

Ефектні окуляри справді можуть «зробити» весь образ. Якщо в одязі ви дотримуєтесь мінімалізму, оберіть найдивакуватішу оправу і вся увага оточення буде прикута до вас. Прихильники класики можуть пошукати розкішні моделі в товстій роговій оправі, як у героя Коліна Ферта у фільми «A Single Man» або великі дзеркальні «авіатори» як в Тома Круза з «Найкращого стрільця».

Ремені

За останні кілька років з аксесуара суто утилітарного ремені знов перетворились на обʼєкт бажання, як це було на початку 2000-х. Як і тоді, в центрі уваги моделі з бляшками-монограмами. Сьогодні такі логоманські аксесуари модники носять в поєднанні з мінімалістичними комплектами одягу базових кольорів – для балансу.

Галстук

Цей класичний аксесуар з гардероба офісних працівників повертається в рейтинг наймодніших покупок сезону. Тепер його можна зустріти не тільки в образах вишуканих гостей флорентійської Pitti Uomo, але й юних зірок молодіжних серіалів. Обирайте моделі яскравих кольорів та з якісних матеріалів.

Кулони та браслети

Вдягаючи прикраси, пам’ятайте правило: чим простіший образ, тим цікавіші можуть бути ваші аксесуари і навпаки. Зараз стильні чоловіки роблять ставку на різноманітні підвіски, кулони та браслети. До простої білої футболки додайте перли, а в пару до леопардової сорочки буде достатньо лаконічного золотого ланцюжка.

Популярне у рубриці Inspiration