Естетика Office siren: як зібрати образ в робочому стилі

15 березня 2024

Сьогодні ми хотіли б детальніше розглянути одну з естетик, яка захопила серця дизайнерів, зірок, стилістів, тік-ток та інстаграм інфлюенсерів і не тільки. Ми говоримо про естетику Office siren, Officecore або Corporatecore. 

Все це почалось завдяки супермоделі Беллі Хадід, яка показала у соціальних мережах, що вона йде в офіс. Шуткуємо. Насправді впливовиця просто обирає саме стиль Office siren для своїх повсякденних аутфітів.

Естетика бере початок у стилі офісних робітників 1990-х та 2000-х років, зокрема в американському баченні цього одягу. Це костюми зі спідницями (міні чи максі) або штанами. А також сорочки, відповідні аксесуари та взуття, у якому зручно бути бізнес-леді (ми звичайно ж говоримо про kitten heels).

Добре, скажете ви, як телепортуватися у 90-ті та перетворитися в офісного працівника? Все легко: надихайтесь та експериментуйте. Де шукати натхнення? Якщо ви активний користувач інтернету, то вся ваша стрічка може бути заповнена інфлюенсерками, які вже заволодіти мистецтвом Officecore.

Також кажуть, що ідеальний представник цього стилю – героїня Жизель Бюндхен у «Диявол носить Prada», тому вона і подарує нам натхнення для відтворення цієї естетики. Що більше, ця естетика натхненна кінцем 20-го століття, тому пропонуємо подивитися покази Gucci, Tom Ford, Prada тих часів, де панували приглушені нейтральні відтінки, елегантні силуети та функціональність. Міучії Прада взагалі полюбився цей стиль, тому нові колекції Miu Miu та Prada – теж Office siren coded.

В будь-якому разі, чи ви дійсно працюєте в офісі та цей тренд ідеально підійшов би до ваших робочих днів, чи вам просто подобається цей стиль і ви хотіли б відчути себе Сереною з культового фільму, ми допоможемо зібрати вам ідеальний образ в офіс:

Популярне у рубриці Inspiration