La dolce vita: що треба знати про бренд одягу та домашнього декору La DoubleJ

07 березня 2024

Артистичний бренд з італійським темпераментом люблять як зірки street style, так і затяті домосіди-естети

Шанувальники яскравих принтів, fashion-активістки та професійні дизайнери інтер'єрів напевно хоча б раз у житті чули про італійський бренд La DoubleJ. Його засновниця - журналістка, зірка street style і велика прихильниця вінтажних принтів, редакторка журналу Wallpaper* Джей-Джей Мартін (J.J. Martin). Під час Тижнів моди Джей-Джей легко можна впізнати навіть зі спини вона завжди одягнена у свої строкаті сукні або костюми і не розлучається з улюбленим мопсом.

Дизайнер народилася в США, але вже понад 15 років живе в Мілані. Переїхавши до Італії, вона активно досліджувала італійську моду — шукала нові імена, вивчала архіви та ремесла, колекціонувала вінтаж та писала про це для глянцевих журналів, а у 2015 році заснувала власний модний бренд, місією якого стала популяризація традиційної італійської культури та рідкісних принтів різних регіонів країни.

Концепція La DoubleJ характеризується як "easy-to-wear". У колекціях марки представлені прості жіночні речі, натхненні ремісничою культурою Італії: багатоярусні сукні з воланами, брюки-палаццо, сарафани зі спущеною лінією плеча. Моделі прикрашають принти за мотивами візерунків на сицилійській кераміці, деталі з пір'я, бахроми та вишивки.

Бренд співпрацює з історичною текстильною компанією Mantero Setа, яка протягом 126 років виробляє найкращі італійські шовки. Мартін не тільки використовує унікальні технології мануфактури, але й активно дослужує її архіви.

Починаючи з 2017 року La DoubleJ стрімко завойовує популярність не лише серед шанувальників модного одягу, а й тих, хто любить оригінальні предмети для дому. Фантазійні скатертини, порцеляна, келихи та інші аксесуари припадають до смаку тим, хто втомився від спокійних тонів і хоче додати трохи екстравагантності у своє життя.

Багато колекцій створюються у співпраці з легендарними виробниками та дизайнерами: Ancap, Mascioni, Bitossi Home, Salviati, Kartell та багатьма іншими.

La DoubleJ регулярно представляється на Міланському тижні дизайну.

Джей Джей розшукує старовинні візерунки в бібліотеках та на вінтажних маркетах, в церквах та у родинних колекціях своїх італійських друзів, а потім переносить їх на одяг, аксесуари, кераміку та домашній текстиль.

La DoubleJ це соковиті кольори та їх несподівані поєднання, хитромудрі малюнки, декор з пір'я та інші атрибути італійської La dolce vita. Тож якщо ви плануєте додати яскравих фарб у свій гардероб чи інтер'єр – зверніть увагу на цей неординарний бренд на Symbol.ua 

Популярне у рубриці Inspiration