Як носити спідницю-олівець ?

20 травня 2024

Спідниця-олівець роками була одним з головних атрибутів жіночої офісної уніформи. Моментами ми навіть чули такі відгуки про цю модель як «нудна» та «застаріла». Насправді це гарний елемент гардероба з не менш цікавою історією, яка охоплює щось більше ніж просто одяг для офісу. 

Згідно з модними легендами, завдячувати появі спідниці-олівця ми маємо досить курйозному випадку, який стався в 1908 році. Тоді місіс Едіт Харт О. Берг стала першою американською жінкою, яка була пасажиркою на літаку. Жінка вирішила перев’язати мотузку навколо щиколоток, щоб не дати своїй спідниці пропускати вітер під тканину під час польоту. Це нібито надихнуло моду на ті самі спідниці-олівці. Хоча французький кутюр’є Поль Пуаре стверджував, що розробив дизайн самостійно. Однак, тоді спідниця-олівець дуже відрізнялась від звичної нам прямої міді спідниці, яка облягає стегна. У першій версії жінками було навіть складно зробити один крок. І лиш у 1954 Крістіан Діор представив колекцію «Н-line», де ми й побачили новий улюблений силует тогочасних модниць. Тогочасні діви просто захопились цим силуетом, а фільми не могли обійтись без героїні у спідниці-олівці. Грейс Келлі у лаймовому костюмі зі спідницею олівцем, який додав героїні невимушеної сили та сексуальності, у «Вікно на двір» чи Одрі Хепберн в елегантному чорному ансамблі, який закарбувався у нашій пам’яті завдяки фільму «Сабріна». 

Спідниця-олівець була символом “femme fatale”, жіночої влади та нестримної енергетики. І якщо ви ще думаєте, що ця модель більше підходить для офісу, ми поспішаємо вас переконати у зворотному. Разом з трендами на office-core та мінімалістичні 90-ті, ця спідниця сміливо виходить за межі офісу та інтегрується у наше повсякдення. 

         Simplicity is a key

Іноді весь секрет у простоті. В першій формулі образів зі спідницею олівцем пропонуємо притримуватися саме цього правила. Бо елегантніше за поєднання спідниці з білою майкою, як це комбінує Емма Семілі, мабуть, складно щось знайти. Тільки подивіться на те як Катрін Ургаммер інтегрує спідницю-олівець, а-ля MaxMara Weekend, до літнього вайбу: чорна майка, чорна спідниця, чорні босоніжка. Вишуканість – є, натяку на офіс – нуль.

Office, but make it spicy! 

Ми вже не одноразово говорили про естетику «office siren», яка буквально володіє трендами інтернету зараз. І спідниця олівець що не найголовніший елемент тут. Якщо вам захочеться на день перевтілитись у офісну працівницю з Wall Street чи на ту саму Серену з «Диявол носить Prada», то поєднайте спідницю олівець Khaite з «statement» піджаком з широкими плечами. Таку стилістичну формулу у своїх кампейнах також пропонують Saint Laurent та Dolce&Gabbana. Або надихніться кампейнами Valentino та доповніть структурну спідницю оверсайз сорочкою.

 

  Little party never killed nobody (especially when you are in pencil skirt)

Як там співала Фергі: «Невелика вечірка нікого ніколи не вбивала». Погоджуємось з цією фразою, особливо якщо прийти на цю вечірку у шикарній спідниці-олівець. Будь-то Brunello Cucinelli з об’ємними елементами, ніжна Prada чи спокуслива Khaite, аутфіт у цій спідниці допоможе вам відчути себе femme fatale. Довершуйте образ яскравим топом, як це робить Casablanca, чи більш спокусливим та грайливим верхом N21.

Make it Top with a Top

Аналіз свіжих та архівних колекцій Prada, Miu Miu, Frolov, Gucci, N21, Off-White, Saint Laurent дозволив нам зробити один висновок: спідниця-олівець виглядає неймовірно ефектно з кроп-топом. Таке сміливе поєднання додасть свіжості у ваш аутфіт та зможе стати улюбленою літньою комбінацією. Готові дати спідниці-олівець ще один шанс? Тоді вперед до експериментів та нових модних рішень разом з Symbol!

Популярне у рубриці Inspiration