Список джентльмена: 12 захоплюючих фільмів про шпигунів з бездоганним стилем

10 травня 2024

Таємні агенти, шпигуни, розвідники — вони найстильніші супергерої сучасної попкультури, які рятують світ в бездоганних костюмах-трійках у перервах між грою в покер і приготуванням коктейлю Vesper. Головним агентом кінорозвідки вже багато десятиліть залишається Джеймс Бонд під номером 007, але є й інші, не менш цікаві (і не менш стильні) персонажі, які варті нашої уваги. Чого лише вартує дует з «Агентів U.N.C.L.E.» чи команда таємної служби «Kingsman». Їх образи можуть стати справжнім гідом по стилю для сучасних джентльменів. Отже, наш список з 12 захоплюючих фільмів про шпигунів з бездоганним стилем:

 1. «Кравець з Панами», 2001

Пірс Броснан та Джеффрі Раш плетуть інтриги і показують, як вдягатись джентльмену у спеку. Один з секретів розкриємо вже зараз: лляний костюм.

 1. «Безславні виродки», 2009

Класика від Квентіна Тарантіно. Знакова з точки зору моди сцена - прем'єра фільму у кінотеатрі «Le Gamaar», де головні герої вдягнені у black tie з італійським акцентом.

 1. «Турист», 2010

Зазвичай захоплення глядачів у цьому фільмі викликають образи Анджеліна Джолі, але, погодьтесь, Джоні Депп в костюмах та смокінгу на фоні розкішних інтерʼєрів венеціанських палаццо теж заслуговує на комплімент.

 1. «РЕД», 2010

Брюс Уілліс, Морган Фрімен, Карл Урбан, Хелен Міррен — дивитись фільм можна вже тільки через зірковий акторський склад. Але ми його любимо за стильний та іронічний образ Джона Малковича.

 1. «Шпигун, вийди геть!», 2011

Дія фільму відбувається у 1970-х роках. Гері Олдмен грає агента Джорджа Смайлі, який намагається викрити радянського шпигуна, який засів у верхівці МІ-6. Заплутаний сюжет і класичні костюми - ідеальне поєднання.

 1. «Виняток», 2012

В меню: розкішний маєток, німецький кайзер у полоні, війна, шпигуни та вбивство.

 1. «007: Координати «Скайфолл», 2012

В принципі всі фільми про Бонда заслуговують бути в цьому списку. Але в «Скайфолл» герої стрімко подорожують по світу і змінюють таку кількість образів (від світлих літніх костюмів до бездоганно пошитих вовняних пальт), що це стає окремою перевагою картини.

 1. «Kingsman: Таємна служба», 2014

Весь фільм побудований навколо ательє bespoke-костюмів у центрі Лондона. Особливо цікаво спостерігати на перевтілення Тарона Еджертона з хулігана у джинсах та худі на агента у двобортному костюмі в тонку смужку.

 1. «Агенти U.N.C.L.E.», 2015

Найцікавіший з точки зору моди фільм у цій добірці. Дует секретних агентів у виконанні Генрі Кавілла та Армі Гаммера змінює десяток костюмів і всі вони претензійні і не зважаючи на свій очевидний вайб 1960-х виглядають актуально і сьогодні.

 1. «Міст шпигунів», 2015

Том Генкс в стилістиці 1960-х - втіха для очей. Сюжет стрічки також тримає у напрузі до самого кінця.

 1. «Шпигуни-союзники», 2016

Бред Пітт у ролі таємного агента 1940-х доводить: класика не виходить з моди. Його костюми-трійки і бездоганний смокінг - орієнтир для всіх сучасних денді.

 1. «Атомна Блондинка», 2017

Джеймс Макевой в цьому фільмі - дауншифтер як з соціальної, так і з модної точки зору. Але від цього його образи стають лише цікавішими. Так би мовити: не тільки у bespoke може бути одягнений таємний агент.

Популярне у рубриці Inspiration