5 цікавих стилістичних прийомів для літа

08 травня 2023

Мінімум речей та максимум сенсу – головне кредо літнього сезону. Тож розкажемо вам, які поєднання у одязі використовують стилісти, щоб зробити аутфіти клієнтів неперевершеними. 

Тотал-денім

Тренд, який активно поширився весною буде актуальним і влітку. Можна поєднувати шорти, спідницю або штани з сорочкою, курткою, жилетом. Головне, щоб весь ансамбль був з деніму. До образу можна додати аксесуари з цього ж матеріалу або будь-які яскравого кольору. Наприклад, рожевого, помаранчевого, зеленого. 

Поєднання спідниці максі з футболкою чи майкою

Це простий та мінімалістичний приклад того, як можна носити актуальну зараз спідницю у спекотний день. Доречно буде додати до образу кросівки чи сандалі на плоскій підошві. 

Бандажне бра з легкою сорочкою

Безпрограшний верх до будь-якого стильного комплекту. До речі, як нижній шар верху, можна також використати топ або боді. А для низу краще обрати об’ємні штани з легкої тканини або структурні бермуди. 

Сміливі сукні

Лаконічна мінісукня по фігурі не втрачає своїх позицій. Зробити образ більш розслабленим та знизити градус відвертості може накинутий наверх жакет або об'ємна сорочка. 

Яскраве поєднання принтів

Найпростіша ідея – це використати в образі дві сорочки в клітинку. Але також гарно виглядпє поєднання принта горошок або смужка. З останнім треба бути обережним. Адже горизонтальна смужка здатна додати зайвого об’єму. Щоб такого на сталося будьте уважні з пропорціями. І для гармонійного образу обирайте поєднання речей з принтами різного розміру.  

Популярне у рубриці Inspiration