5 стильних фільмів про жіночу дружбу, які має подивитись кожна

05 травня 2023

В очікуванні нового сезону And Just Like That... (продовження легендарного «Секс і місто») пропонуємо на вихідних подивитись кілька фільмів з зірковим акторським складом, де жіноча дружба така ж міцна, як у Керрі, Саманти, Міранди та Шарлотти, а образи героїнь можуть стати джерелом натхнення для власних модних експериментів.

«Клуб перших дружин»

Геніальна комедія з Голді Хоун, Бетт Мідлер та Дайан Кітон в головних ролях. На другому плані Меггі Сміт, та ще зовсім юна Сара Джессіка Паркер. Це історія трьох подруг, які зустрічаються через тридцять років розлуки. Всі троє свого часу допомогли своїм чоловікам встати на ноги, а зараз покинуті ними заради молоденьких дівчат. Подруги вирішують помститися своїм чоловікам і створюють «Клуб перших дружин». Окрім захоплюючого сюжету, фільм цікавий ще з точки зору стилю головної героїні. Наша role model на цей сезон – Голді Хоун. 

«Джинси-талісман»

Фільм розповідає про чотирьох найкращих і нерозлучних з самого дитинства подруг – шалену і нестримну Бріджет (Блейк Лайвлі), скромну і розсудливу Ліну (Алексіс Бледел), імпульсивну Кармен (Америка Феррера) і бунтівницю Тіббі (Ембер Темблін). І ось на літніх канікулах дівчата мають уперше розлучитися. Під час прощальної прогулянки магазинами вони несподівано знаходять джинси, які ідеально підходять кожній із них. І тут вони раптом вирішують, що саме ця «чарівна» річ стане їхнім талісманом. Як же все буде насправді?

«Подружки нареченої»

Яскрава комедія «Подружки нареченої» торкається важливих тем жіночої дружби, стосунків із протилежною статтю, успіхів у кар'єрі та фемінізму. Головній героїні Енні (Крістен Віг) трохи за тридцять, вона нещодавно втратила роботу і розлучилася з хлопцем, за якого збиралася заміж. Але Енні доведеться забути про свої проблеми: адже незабаром їй доведеться вирушити на дівич-вечір до кращої подруги (Майя Рудольф). Фільм був високо оцінений критиками і навіть отримав дві номінації на премію «Оскар» — за найкращий сценарій та найкращу жіночу роль другого плану (Мелісса Маккарті).

«На пляжі»

Мелодраматична історія про зворушливу дружбу двох дівчат із різних соціальних верств, які випадково познайомилися ще у віці одинадцяти років на пляжі в Каліфорнії. Перша – Сі Сі Блум, яка все дитинство провела з розлученою матір'ю і тепер мріє про кар'єру зірки шоу-бізнесу, а друга – респектабельна заможна аристократка Хіларі Вітні Ессекс. Роз'їхавшись, вони довгий час листуються і тільки в дорослому віці зустрічаються знову.

«Війна наречених»

Весільна комедія, яка стала класикою. Емма (Енн Гетевей) та Лів (Кейт Хадсон) найкращі подруги з самого дитинства. У них немає жодних секретів між собою, і вони завжди готові допомогти одна одній. Здавалося б, ніщо не може зіпсувати їхні стосунки. Проте все кардинально змінюється, коли дівчата дізнаються про те, що їхнє весілля призначено на один і той самий день. Між подругами спалахує справжня війна. Вони борються за все: за місце проведення урочистостей, за гостей та за послуги. Чим же все це закінчиться, якщо ніхто з них не бажає поступатися?

Популярне у рубриці Inspiration