Взуттєвий гардероб: 5 трендових моделей для чоловіків

12 жовтня 2023

Незважаючи на те, що прохолодні місяці приносять неприємні зміни: короткий світловий день, холодні температури, все ж є у осінньо-зимового періоду позитивні моменти. Це привід побалувати себе трендовими сезонними новинками.

Взуття відіграє головну роль в образі, і є важливою покупкою. Тому пропонуємо пʼять взуттевих трендів, які варті того, щоб опинитися в списку «must buy» для чоловіків 2023-2024 роках.

МАРШРУТ ПОБУДОВАНО

Навіть, якщо ваші основні виходи лише до офісу, у взуттєвому гардеробі має бути пара на випадок туристичного маршруту. Це виправдана інвестиція, не лише тому, що такі черевики добре виглядають і вдало поєднуються з міськими пересуваннями. Вони повноцінно конкоруватимуть із зрозумілими Dolce&Gabbana і не спростять стиль. Інтеграція громіздких черевиків Versace Jeans Couture або MooRER у туристичний аутфіт не повинна бути важким завданням. Просто тримайтеся подалі від вузьких джинсів, щоб не виглядати непропорційно, і використовуйте багатошаровість зверху. 

КРОСІВКИ PATCHWORK

Ковдра з ласкутів стала не найочевиднішим місцем для пошуку натхнення у дизайнерів взуття. Але, дивлячись на круті кросівки цього сезону, ви не можете заперечувати блискучий результат. Печворк або комбіновані кросівки Saint Laurent або Santoni виглядають неймовірно. Бренди, як Juun.j, також почали додавати більше турботи – оздобивши взуття липучками, щоб ви могли налаштувати кросівки так, як вам буде зручно. 

ТОВСТІ ОБОЛОНКИ

Кілька років тому майже кожен дизайнер прикріплював яскраві підошви до оксфордського взуття. І ми тішимося з того, що це повторилося. Оновлене і, на щастя, вишукане переосмислення цієї тенденції, пара від Fendi.

Трендовими можуть бути не лише кросівки Moncler на супер товстій підошві. Приготуйтеся побачити, класичні силуети на більш домінуючих підошвах, від здоровенних замшевих угг AMIRI до черевиків челсі Marsell зі схожими на криницю халявами навколо ніг. Майбутнє світле, майбутнє товсте.

СТІЙКІСТЬ І НАТУРАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Від зростання послуг на оренду одягу до бажання купувати найкраще – спостерігається тенденція до стійкості та справжності. Розпочинається активне відродження та переоцінка майстерності шевців із спадковою історією. Споживачі шукають продуманіший підхід до того, що вони купують: менше швидкої моди, більше виробів з метою. Окрім класичних силуетів та оновлених натуральних матеріалів, ключовим фактором є довговічність. Усвідомлені споживачі обирають моделі, у яких підошви можуть бути замінені. Наприклад, такі як Stefano Ricci.

3D-ТЕХНОЛОГІЯ

Поки глядачі спостерігали за новими вимірами у кіно, 3D-технології революціонували у взутті. Коли ми говоримо про 3D-взуття, ми маємо на увазі моделі з елементами, що були надруковані у цифровому вигляді, в першу чергу підошвою для покращення амортизації. Спеціалісти в галузі технологій бачать, що бренди шукають способи використання цих інноваційних процесів для створення новизни.

Цікаві пари є у Off-White, Balmain та Givenchy, Axel Arigato. Для сьогоденного прогресу потрібен був деякий час, але тепер схоже, що 3D залишиться з нами надовго.

Популярне у рубриці Trends