В ногу з часом: як носити колготки?

04 жовтня 2023

Колготки викликають багато спогадів у кожного. Але зараз це не тільки гарний спосіб утеплення, а й цікавий аксесуар, що доповнить осінній образ. 

Все більше і більше брендів граються зі стилізацією панчох: Prada, Miu Miu, Gucci, Saint Laurent, Balenciaga, Coperni та інші.

І повірте нам, колготки можуть бути не лише чорними або тілесними, а носити їх можна не лише під офіційні луки! Сьогодні ми хочемо подивитися як стилізувати такий контроверсійний і не розкритий елемент гардеробу.

Одна з найбільших поціновувачів колготок – українська блогерка Юлія Гаєк. Дівчина обирає яскраві колготки й вигадує з ними не менш яскраві образи. Один з наших улюблених ансамблів: помаранчеві колготки, чорний бомбер, короткі шорти (які, до речі, судячи з Тижнів моди, з нами залишаються ще на один сезон) та босоніжки! Відтворити цей образ вам допоможуть шорти Thierry Mugler та бомбер Heron Preston.

Стилісти Symbol.ua створили ідеальний лук на теплі осінні дні: коричнева куртка та рожева кепка Off-White, блакитна сорочка Bottega Veneta, рожева спідниця The Attico та сумка Coperniсині ботфорти The Attico, окуляри Kuboraum! Все це доповнюють напівпрозорі блакитні колготки.

До речі, на Тижні моди в Мілані бренд The Attico показав не мало луків з колготками, тому беремо собі на замітку!

Не менш популярними за яскраві колготки є білі. Вони допомагають зробити витончені, офіційні луки цікавішими і подарувати їм нових відтінків. Українська блогерка Аліса Фетісова доповнила чорний костюм з шортами саме білими колготками, а білі підбори з гострим носком наче візуально видовжують силует. Вашим чорним костюмом може слугувати варіант від Baby Pay Pls або шорти з піджаком Max Mara Weekend. А ідеальні колготки ви точно знайдете у Wolford!

Тож колготи – це ще один спосіб урізноманітнити простий образ. Стилізуйте та сяйте, а Symbol magazine завжди підтримає усі ваші експерименти!