Банти – найбільший тренд 2024 року

06 лютого 2024

Будь то крихітні чи велетенські, одинарні чи складені в кілька разів – банти зараз усюди. У колекціях дизайнерів весна-літо 2024, скромна стрічка утворила трендову деталь у вигляді банта та щільно обернулася навколо наших сердець. Банти на взутті Maison Margiela MM6, рукавичках Gucci, сумках Mach&Mach та прив'язані до ременів Philosophy di Lorenzo Serafini, сукні з бантами як у Valentino, блузи Balmain та базові футболки як у Twin Set Actitude. Бант став улюбленим аксесуаром для волосся, на показах Dior, Chanel та Versace. Продовжуйте прокручувати, щоб побачити актуальні речі з бантами.

Google Trends показав, що пошуки за запитом “банти” особливо стрімко зросли у другій половині 2023 року. TikTok популяризував цей тренд за хештегами #вечерядлядівчаток, на відео посуд, свічки та серветки були прикрашені бантами. За словами стиліста з Лос-Анджелесу Ши Даспін, банти – досить природна еволюція моди. “Всі знають, що #barbiecore пройшов, але ми (жінки) все ще хочемо відчути себе безсоромно жіночними, тим паче це соціально прийнятно”, – теоретизує Даспін. “В той час, як barbiecore був більше в кольорі, coquette-core і його банти є більш м'яким та емоційним, з сильним почуттям жіночої дівочості”.

Якщо ви хвилюєтесь через те, що банти надають інфантильності та дитячості, не переймайтеся – ми впевнені, що банти не обмежують жінок за віком, і ніколи не пізно інтегрувати кокетливу деталь у свій гардероб. Тим паче, що бренди пропонують обрати будь-який варіант, в якому ви почуватиметеся якнайкраще. Щоб відкинути будь-які натяки на дитячу подобу, переконайтеся, що бант і не надто габаритний, коли йдеться про очевидні місця, такі як ваше волосся або сумочка.

Готові спробувати один із найбільших трендів 2024 року? Немає жодних ознак, що популярність бантів зникне найближчім часом, так само, як і немає неправильного способу носити цей тренд.  Тож дивіться як фешн-інфлюенсери носять банти у своему повсякденні в добірці фото від Symbol magazine. 

Популярне у рубриці Trends