ТОП-3 актуальних аксесуарів для чоловіків

27 листопада 2023

Можливо, ще десь існує стереотип, що чоловічі аксесуари – не для всіх. І можливо, хтось вважає, що вони взагалі не важливі.

Ми тут аби розвіяти всі ці міфи. Якось італійська фешн-журналістка Анна Делло Руссо сказала: «Аксесуари – вітаміни для моди, ви повинні використовувати їх вільно».

Всі ми повинні вільно гратися з різноманітними аксесуарами, які є прекрасним способом в рази апгрейднути будь-який аутфіт. І чоловічих аксесуарів це, звичайно, теж стосується. Давайте разом поглянемо, які ж аксесуари актуальні для чоловіків у цей холодний сезон.

  1. Beannie

Незабаром ми перевернемо останню осінню сторінку та опинимось у зимі. Настане час утеплятися ще більше. А що може допомогти з цим краще, ніж шапки. Так так, чоловічі шапки – трендовий аксесуар, який був присутніх на багатьох подіумах сезону осінь-зима 2023. Точніше, не просто шапка, а модель beannie.

Шапка-біні – це маленький круглий капелюшок без полів. Вона була широко популярною у першій половині 20-го століття. Ви ж пам’ятаєте, що мода циклічна? Ось тому такі бренди як Vetements, Stone Island та С2H4, пропонують чоловікам пригледітись до “Beannie” та комбінувати їх зі своїми зимовими (та й не тільки) образами.

  1. Каблучки

Прикраси, прикраси, прикраси. Скільки раз ми чули, що це жіночі марення. Але вже не один сезон бренди пропонують чоловікам доповнювати свій образ різноманітними прикрасами: від каблучок до великих моносережок. Яскравий та колоритний бренд Casablanca натякає чоловікам на те, що перстень – must-have у вашому образі. А бренд AMBUSH, який починався як експериментальна лінія ювелірних виробів, пропонує просто безліч каблучок для чоловіків на різні смаки. Тому ігнорувати те, що ця потенційна родзинка вашого образу вам потрібна – просто неможливо.

  1. Сумки

Ви думаєте, що єдині сумки, які по статусу чоловікам – це барсетка, рюкзак та бананка? Ми поспішимо заперечити це. 

Прямо з подіумів несемо вам інформацію, що будь-яка сумка – чоловіча. 

Чи то маленькі сумки на шию С2H4 та Balmain, чи сумка-мішок A.P.C.. Обирайте в залежності від ваших потреб та вподобань, але сумки точно стануть доречним та практичним аксесуаром у повсякденному житті!

Насправді актуальних аксесуарів для чоловіків набагато більш ніж ми тут зазначили. Ми навіть не почали говорити про шарфи й окуляри. Але Symbol точно може сказати, що якщо вам щось подобається – не бійтесь експериментувати! 

Сяйте разом з вашими аксесуарами та пам’ятайте, що «the devil is in the details».

Популярне у рубриці Trends