Тиха розкіш: 9 фактів про італійський бренд Peserico

19 січня 2024

Peserico – італійський бренд, який поєднує багатовікові кравецькі традиції регіону Венеція та сучасні модні тренди. Мінімалізм у дизайні, увага до деталей, преміальні матеріали, пастельна гамма кольорів – стиль Peserico можна схарактеризувати як «тиха розкіш». Речі бренду носять європейські політики та аристократи, мільйонери та представники богеми. Штаб-квартира компанії розташована в місті Корнедо-Вічентіно. Ось кілька фактів з історії Peserico:

  1. Біля витоків компанії стоїть італійка Марія Песерико та її чоловік Джузеппе Перуффо, які заснували невелику майстерню з пошиття жіночих брюк у 1962 році в Корнедо-Вічентіно, провінція Віченца. Менш ніж за десять років скромне швейне виробництво перетворилося на велику компанію з точками продажу по всій країні.

  1. У 1975 році Джузеппе Перуффо очолив менеджмент компанії та розширив виробництво. Крім брюк під брендом Peserico почали випускати спідниці.

  2. У 1979 році Марія Песерико отримала премію «Apollo d'Oro» від Європейської торгової палати за визначний вклад у розвиток італійської легкої промисловості. Песерико дуже пишалися цією нагородою та вирішили помістити зображення Аполлона на логотип своєї компанії.

  3. З моменту заснування Peserico стратегія бренду була орієнтована на локальне виробництво та дистриб'юцію, але наприкінці 1980 року марка починає експансію на ринки Європи, Азії та США. Однак, попри швидке масштабування, Peserico, як і раніше, залишалися вірними італійській кравецькій майстерності. Брюки з ідеальною посадкою та позначкою Made in Italy оцінили багаті клієнти по всьому світу.

  4. У 1990-х роках творчий всесвіт Peserico значно розширився: з'явилися повноцінні колекції одягу, взуття та аксесуарів. Усі вироби виконані у стилі, який можна схарактеризувати як «тиха розкіш». Це мінімалістичні речі базових кольорів, основна цінність яких – преміальні матеріали.

  1. Крім основної колекції в асортименті бренду є лінія Cappellini - спортивний одяг, орієнтований на сучасних жителів мегаполісів.

  2. Також періодично у Peserico з'являються аромати для жінок і чоловіків.

  3. Сьогодні бренд Peserico очолює син засновників компанії Ріккардо Перуффо, який одночасно обіймає посаду генерального та креативного директора. В управлінських та творчих питаннях йому допомагає його дружина Паола Гонелла.

  1. Peserico представлений більш ніж у 1000 магазинах по всьому світу та більш ніж у 20 фірмових магазинах. Штат компанії налічує понад 100 співробітників.

Позачасовий одяг та аксесуари від італійського бренду легко можна знайти в бутіку Peserico на вул. Хрещатик, 15/4 у місті Київ або на сайті найбільшого ритейлера України Symbol.ua

Популярне у рубриці Inspiration