Красиві святкові традиції з наших улюблених фільмів

05 січня 2024

Ці картини подарують вам натхнення та надію на світле майбутнє

«Ласкаво просимо, або Сусідам вхід заборонено»

Ми любимо цей фільм за неповторну гру Дені де Віто і його дивне бажання підсвітити будинок найяскравіше за всіх в околиці. Хіба це не схоже на нас, коли ми намагаємося накрити розкішний стіл, красиво нарядити ялинку і нарядитись самі. Кожен з нас, власне, трохи Дені де Віто. Зробіть це своєю традицією: хоча б раз на рік діставати все найкраще і найкрасивіше і святкувати життя. У ці темні часи нам особливо важливо знайти привід для краси, надії, радості. Вам сподобається цей фільм, тому що він здатний розсмішити навіть найбільших скептиків, ну або ще раз нагадати, що родинні свята про світло всередині, а не зовні.

«Старий новий рік»

Напередодні свята героїня Мішель Пфайффер розуміє, що всі її плани та мрії на рік так і залишились на папері. Жінка зустрічає хлопця (Зака Ефрона), який за винагороду погоджується втілити весь її список бажань за один день. І мова тут не про якісь магічні дива: він намагається виходити з реальних обставин, пропонуючи нестандартні рішення. Чому б і нам не відкрити свій план на пройдешній рік і не спробувати втілити якомога більше пунктів? І навіть якщо замість справжнього Rolls-Royce цього року в вас з'явиться лише його іграшкова копія – це все ж рух у напрямку мрії.

«Відпустка за обміном»

Аманда (Кемерон Діаз) — успішна ділова жінка, яка живе у Лос-Анджелесі. Айріс (Кейт Вінслет) — письменниця з Британії. Познайомившись в інтернеті, втомлені своїм життям жінки вирішують на різдвяні канікули обмінятися житлом і оточенням. Аманда їде до засніженого містечка десь в англійській провінції, а Айріс вирушає у сонячну Каліфорнію… Як вам така ідея для щорічної традиції? Обмінюватись житлом можна з друзями з інших міст. Головне: заздалегідь дізнатись, де господарі тримають штопор.

«Сам удома»

Мабуть, всі ми в дитинстві мріяли залишитись самі удома і бажано щоб цей дім був як в Макалістерів. Але зараз не про традицію залишати своїх дітей самих на Різдво. У другій частині культової комедії герой Маколея Калкіна отримує ялинкову прикрасу у формі двох білих горлиць: одну він залишає собі, а іншу – дарує своїй новій подрузі, яку, можливо, більше ніколи не побачить, але про яку хоче пам'ятати. Погодьтесь, це дуже красива традиція: дарувати такі речі-символи своїм близьким, щоб крізь кілометри й роки ви згадували одне про одного.

«Кудрявка Сью»

Відкрити серця та двері своїх домівок для знедолених: зараз для українців сюжет класичного фільму «Кудрявка Сью» набуває набагато глибшого значення. В останні дні року ми часто губимось у метушні справ і підготовці до свята, а було б чудово, якби кожен з нас зробив своєю традицією допомагати фінансово та психологічно тим, хто цього потребує. Це може бути ваш родич, друг, колега чи зовсім незнайома людина. Ми маємо збільшувати кількість добрих справ – тільки на це надія.

Популярне у рубриці Inspiration