Говорять зірки: гороскоп прикрас від Symbol

21 липня 2023

Ми з цікавістю спостерігаємо за різними науками та популярними зараз напрямками. Тому, цього разу, вирішили довіритися зіркам у виборі прикрас та поностальгувати за часами, коли купуючи видання спочатку читаєш гороскоп. 

За теорією, чим більше ви проявляєтесь відповідно до вашого зодіакального знаку, тим більше зростає якість вашого життя. 

Тож які прикраси краще обрати, щоб сяяти наче зірка на небосхилі, розповіла астролог та розробник нового підходу до напрямку астро-стиль Марина Шпілка

Овен

Знак активності, цілеспрямованості і перемоги! Овни відомі своєю впевненістю, ініціативністю та жвавим ставленням до життя. Вони схильні діяти швидко і рішуче, не бояться ризику і можуть бути досить впертими, коли переслідують свої цілі. Оскільки Овни люблять бути в центрі уваги, їх стиль може бути досить виразним і навіть провокаційним. Тому в цьому сезоні краще звернути увагу на дещо брютальний і маскуліний браслет від ERMANNO SCERVINO або браслет від PESERICO, який неабияк підкреслюватиме динамічність і завзятість цього сузіря. Якщо ви готові заявити світу про себе яскраво і привернути увагу до портретної зони – обирайте сережки OFF WHITE.

Телець

В астрології стиль представників знаку зодіаку Тілець можна описати як природний, стабільний і комфортний. Люди, які народилися під цим знаком, часто мають земний характер і цінують якість, затишок і елегантність. Коли мова йде про прикраси, варто надавати перевагу витонченності і елегантності, як в намисті з кристалами від ELLEN CONDE або мінімалізму зі шлейфом природньої тематики, яка в цьому сезоні представлена чокером від JIL SANDER. Загалом, стиль Тільця можна описати як класичний і спокійний. Вони намагаються підкреслити свою натуральну привабливість і створити образ, який відображає їхню стійкість і незмінність.

Близнюки

Стиль представників знаку Зодіаку Близнюки можна описати як різноманітний, експериментальний і змінний. Люди, які народилися під цим знаком, часто мають жвавий розум і цікавляться різними стилями та модними тенденціями. Близнюки відомі своєю гнучкістю і здатністю швидко адаптуватися до нових трендів. Вони можуть експериментувати зі своїм виглядом, часто змінюючи стиль і обираючи різноманітні образи. Чим більше аксесуарів з дрібними деталями ви будете додавати до свого іміджу, тим краще! Прикладом такої прикраси може бути кольє від MARINA FOSSATI. Багатогранність можна вдало виразити за допомогою сережок від ELLEN CONDE і PESERICO.

Рак

Один з найвеличніших зодіакальних знаків. Його можна описати як жіночний, затишний і емоційний. Люди, які народилися під цим знаком, часто проявляють бажання створювати гармонійне і комфортне оточення навколо себе.

В одязі та аксесуарах Раки можуть обирати елегантні речі, які відображають їх сентиментальність і чуттєвість. Наприклад, сережки від MAGDA BUTRYM. Раки можуть обирати прикраси з символічним значенням, які нагадують про родину, кохання або близькі відносини. Гарним варіантом буде  золотий браслет з кристаллами від MARINA FOSSATI.  Сихія сузір'я Рак – вода. Тож речі, які нагадують про моря, ріки та джерела неабияк будуть підкреслювати вашу фемінність. Наприклад, браслет від PRESICO, ланцюжки якого наче бурхливий водопад.

Лев

Влада, аристократизм, розкіш та якість – саме ці епітети притаманні представникам знаку Зодіаку Лев. Люди, народжені під цим сузірям, зазвичай мають сильну особистість і приділяють велику увагу зовнішньому вигляду. Леви відомі своєю сміливістю та магнетизмом. Вони часто обирають яскраві кольори, вишуканий крій та дорогоцінні матеріали, що надають їх образу благородства. У стилі можуть бути помітні театралізовані елементи. Але не варто лякатися слова «театральність», особливо коли вона настільки влучно може бути представлена сережками-кліпсами або сержками з логотипом з нової коллекції DOLCE&GABBANA.

Леви можуть носити прикраси або аксесуари, які відображають статусність і владу такі, як каблучка MARINA FOSSATI.

 

Діва

Головні мінімалісти гороскопу і тут їм немає рівних! Тож лаконічність буде більш ніж доречною характеристикою для вашого образу. Люди, які народилися під цим знаком, часто мають здоровий глузд і надають перевагу функціональному та стильному одягу.

Діви можуть віддавати перевагу простоті і природності в своїх образах. Саме такими епітетами можна описати золотисте срібне кольє від BRUNELLO CUCINELLI Також рекомендую робити акцент на чистих лініях, які представлені намистом від VALENTINO.

Діви вдаються до гармонійного поєднання різних елементів таких, як золото і перли в браслеті OFF WHITE.

Представники цього сузір'я можуть носити функціональні аксесуари, які підкреслюють притаманну їм раціональність і допомагають організовувати своє життя.

Терези

Одні з головних зодіакальних модників! Образи Терезів мають бути продумані до деталей. Тож якщо ми говоримо про прикраси, то дуже важливо тут обирати щось аристократичне та творче. У стилі можуть бути помітні елементи симетрії. Терези віддають перевагу рівномірно розподіленим деталям та елементам одягу, що підкреслюють баланс і візуальну гармонію як одразу два кольє від ERMANNO SCERVINO.

Також важливим аспектом іміджу Терезів є чуттєвість до деталей. Іноді вибір цього знаку відображає ніжність, в такому випадку правило з симетрією можна порушити. Це дуже вдало відображено в моделі кольє від ELLEN CONDE.

Скорпіон

Привабливість, магнетизм та чуттєвість – це все про Скорпіонів. Люди, які народилися під цим знаком, часто мають сильну особистість і виражають це через свій стиль. Скорпіони можуть вподобати спокусливі та виразні деталі, які виражають їхню пристрасність і енергію. Наприклад, портупея від ELLEN CONDE з нової коллекції бренду. Представники цього сузіря вдаються до елементів, що привертають увагу і створюють враження влади та магнетизму. Таким є намисто від BRUNELLO CUCINELLI.

Можна обирати дорогоцінні камені, символи могутності або деталі з прихованим значенням, щоб транслювати внутрішню міць і загадковість. Ідеальним прикладом такої прикраси є сережки від ELLEN CONDE.

Стрілець

Той самий знак, який неймовірно виглядає в етнічній стилістиці та в будь-яких «закордонних» мотивах. Вони люблять подорожувати, досліджувати нові місця та зустрічати цікавих людей. Відкриті до нових ідей та досвіду, Стрільці завжди шукають можливостей для особистого росту та розширення світогляду. Вони можуть обирати одяг або прикраси, що відображають екзотичність і свободу думок. Стрільці вдаються до яскравих принтів, традиційних візерунків або аксесуарів, що підкреслюють їх культурну багатоманітність. Намисто та браслет з нової коллекціі MARC LE BIHAN – це саме ті помітні деталі, що нагадують мотиви інших країн і дарують дух пригод. 

Козеріг

Козероги володіють сильним розумом і організаційними навичками, зосереджені на своїй кар'єрі та досягненнях. Представники цього знаку надають перевагу чистим лініям, класичним силуетам і вишуканій простоті в прикрасах, таким, як намисто з ланцюжком або сережки MONIL. Вони часто обирають нейтральні кольори. Наприклад, чорний, сірий, темно-синій або бежевий, що надають образу елегантності та спокою. Козероги прагнуть до розкішних і якісних матеріалів як в намисті з еколатунню BRUNELLO CUCINELLI. Найбільша перевага надається стильним аксесуарам, які довершують образ.

Водолій 

Водолії – це інноватори. Вони завжди цікавляться передовими технологіями, та науковими відкриттями. Водолії допомагають змінювати світ, вносячи свої ідеї та впливаючи на соціальні та культурні аспекти суспільства.

Вони часто обирають незвичайні, еклектичні і виразні образи, люблять виділятися і надавати перевагу аксессуарам з неочікуваними деталями такими, як каблучка MARINA FOSSATI. Також віддають перевагу яскравим кольорами або нестандартним рішенням таким, як сережки від OFF WHITE або ж намисто з підвісками від TWINSET. Водолії можуть експериментувати з іміджем та комбінувати різні модні тренди, створюючи свою унікальну модну ідентичність.

Риби

Риби – дуже чутливий і сентиментальний знак зодіаку. Вони вміють співчувати і розуміти страждання інших людей, можуть відчувати енергетику навколишнього середовища. Творчий потенціал Риб проявляється в різних сферах життя. Тож схильність до мистецького підходу може яскраво демонструватись і в стилі. 

Важливою частиною образу Риб є самовираження через одяг. Вони можуть обирати аксессуари зі знаковими деталями або символами, що відповідають їх почуттям та відношенням до світу. А що може краще передавати стан, ніж колір в аксесуарах? Цілий букет різних емоцій представлений в браслеті  та намисті з кристалами MARINA RINALDI. А браслет від MARINA FOSSATI підкреслить мрійливість та віру в казку і диво.

Популярне у рубриці Inspiration