6 вишуканих книг, які варто додати у свою бібліотеку

21 квітня 2023

Біографії відомих дизайнерів та художників, ювілейні альбоми та гостросюжетні романи

CIPULLO MAKING JEWELRY MODERN

Розкішне подарункове видання, присвячене творчості легендарного американського ювеліра італійського походження Альдо Чіпулло. В різний час він працював на David Webb, Tiffany & Co. та Cartier. Саме Альдо створив колекцію прикрас LOVE для Cartier, а також той самий браслет-цвях, який залишається однією з найпопулярніших прикрас французького будинку моди по сьогодні.

У виданні зібрані не лише колекції ювелірних брендів, над якими працював Чіпулло, а й інтерв'ю багатьох його друзів та унікальний сімейний фотоархів.

9 ½ YEARS VOGUE IN UKRAINE

Цей альбом має бути в колекції кожного шанувальника української модної індустрії. Ювілейне видання обійматиме широкий спектр культових фотографій з редакційних архівів за десятиліття історії журналу Vogue в Україні. До книги увійшли портрети світових та українських знаменитостей, активістів та спортсменів, представників культурної еліти – усіх, кого видання відзначало на сторінках.

MANHATTAN'S BABE

В українському перекладі книжка Фредеріка Беґбедера відома під назвою "Уна і Селінджер". Це захоплююча історія кохання письменника Дж.Д.Селінджера й Уни О'Ніл - четвертої дружини Чарлі Чапліна. Автор описує життя американської "золотої молоді" того часу, на прикладі Уни та її двох подруг, а також їхнього друга – відомого письменника та світського лева Трумена Капоте. Роман ґрунтується на історичних фактах, які вдалося знайти авторові, попри таємний спосіб життя головних героїв.

THE ITALIAN DREAM

Мальовничими краєвидами Італії можна милуватись нескінченно. Крім того, уважно роздивляючись сторінки “The Italian Dream” можна більше дізнатись про традиції та культурні особливості різних регіонів Італії та спланувати найфотогенічніший маршрут для своєї наступної подорожі.

DALI THE IMPOSSIBLE COLLECTION

В альбомі “Salvador Dalí: The Impossible Collection” зібрані 100 робіт Сальвадора Далі, обраних куратором та істориком мистецтва Полом Мурхаусом. У виданні автор детально розповідає про джерела натхнення видатного сюрреаліста, а також аналізує його експериментальні підходи до таких тем як релігія, наука та секс. Книжка продається у розкішному лляному футлярі – чудовий подарунок для поціновувачів мистецтва.

MYKONOS MUSE

У видавництві Assouline є ціла серія книжок, присвячених наймальовничішим куточкам світу, які стали місцем відпочинку для джетсеттерів, зірок та звичайних мільйонерів: «Amalfi Coast», «Capri Dolce Vita», «St. Moritz Chic», «St.Tropez Soleil»… Кожна з них заслуговує на увагу, але цього разу ми радимо звернути увагу на «Mykonos Muse» про безтурботне життя на грецькому острові Міконос. Часом навіть складно повірити, що серед цих пасторальних білих будиночків та гострих скал вирує розкішне світське життя.

Популярне у рубриці Inspiration