Завершуємо образи: які окуляри придбати навесні

18 березня 2024

Окуляри – невідʼємна частина образу, особливо в теплу пору року. Зараз тренди на цей аксесуар розширились. Цікаво, що у найближчому сезоні на наш стиль впливають як далекі 1950-ті, так і уявне кібермайбутнє. Інтригує, чи не так? Тоді дивимось прямо зараз, які окуляри обрати. 

  1.   Aviators

Є тренди, є мода, а є щось вічне. Якщо говорити в цьому контексті про окуляри, то першою на думку спадає саме ця модель. Авіатори — ідеальний баланс стилю та практичності. Сьогодні такі бренди як Balmain та Alexander McQueen активно підтримують тенденцію на 1950-ті роки в моді, пропонуючи нам різноманітні варіації цієї моделі окулярів.

 

  1.   Cat Eye

У 2024 році оправа «котяче око», яка також підкорювала серця модниць у 1950-ті, відроджується. Цей силует характерний своєю елегантністю та вишуканістю, тому не дивно, що він повертається на пік популярності. Багато брендів, від більш стриманих Twinset, Nanushka, Bottega Veneta, Balmain та Max Mara до доволі експериментальних Kuboraum й Balenciaga додають у свої колекції саме модель окулярів Cat Еye.

 

  1.   Oversized Rims

2024 рік дозволяє нам бути грандіозними та обирати широкі оправи окулярів! 

І якщо ви дійсно полюбляєте великі окуляри, то це ваш час. Бо зараз моделі, які буквально перекривають собою пів обличчя, як ніколи популярні. Їх ви можете знайти безмежну кількість на будь-який смак у різних брендів. Наші фаворити це:

  1.   Thin Rims

Але на противагу великій оправі, у 2024 році також трендовими є тонкі, ледь помітні,  оправи окулярів. Ідеальним прикладом стануть окуляри Bayonetta. Якщо ви загорілися цим трендом, то актуальні моделі можна знайти у Casablanca, Max Mara, Max&Co, Ambush та Bottega Veneta.

 

  1.   Techwear

Вище ми оглянули більш класичні моделі окулярів, що свідчить про своєрідну циклічність моди та відродження всім відомих оправ. Однак, у 2024 році місце є і для новинок та інновацій. Наприклад, окуляри, які ніби були створені у всесвіті Cyberpunk – ідеальне рішення для тих, хто хотів спробувати естетику техно-майбутнього. Моделі Off-white, Balenciaga, Palm Amgels чи Kuboraum зможуть додати грайливих відтінків у будь-який образ. 

Популярне у рубриці Trends