Готуємось до осені: взуття з квадратним мисом

14 серпня 2023

Мода та її діячі черпають натхнення з різних сфер: кінематограф, музика, мистецтво, а також спорт.  У 1940-х роках американський футболіст Лу Гроза носив взуття з квадратним мисом через те, що на полі він бив м’яч саме передньою частиною пальців. І без жодного наміру, саме він повипливав на розвиток одного тренду, який досі не дає спокою ні одній модниці світу і викликає багато дискусій у фешн-спільноті.

Цей тренд повертався до нас не один раз. Хтось його любить, хтось не розуміє, хтось говорить, що бачив таке лише у фільмах. Насправді, у сорокових, п’ятдесятих, шістдесятих та навіть у шалені дев’яності – цей елемент одягу був на піку популярності у жінок та чоловіків.

Туфлі, чоботи, босоніжки, лофери та будь-яка інша модель взуття знову з’являється на подіумах саме з квадратним носом.

Ми насправді в захваті від простоти поєднаної з сучасністю у цих моделях! Взгляніть тільки на слінгбеки TRIPON Jil Sander , які підійдуть під що завгодного. Або на мінімалістичні балетки The Row, які, до речі, теж зараз на піку популярності.

Даніелю Лі, екс-креативному директору Bottega Veneta, та і вже теперішньому голові бренду Метью Блаззі, наче теж дуже подобається розробляти взуття саме з квадратним мисом. Якщо вам хочеться чогось вишуканого, придивіться до різноманітних босоніжок саме цього бренду. Вони здатні прикрасити кежуал-лук або стати прекрасним доповнення до коктейльного образу.

А якщо ви вже наповнюєте шафу осінніми речами, взуття з квадратним мисом теж прийде на допомогу. Ботильйони Maison Margiela MM6 або ті сами Табі Maison Margiela – не просто бажана "хотілка" більшості світових модниць, а й якісний внесок у ваш гардероб!

Різноманітні, різнокольорові, цікаві та вічно модні – моделі взуття з квадратним мисом стовідсотково стануть вдалою покупкою на майбутню осінь (і як показує практика, не лише на одну)!

Популярне у рубриці Trends