Мереживо 2023: правила стилізації

11 серпня 2023

Чимало трендів повертаються до нас саме цього сезону, серед них і романтичне мереживо. Якщо обрати актуальні фасони і трендовий крій одягу, то ваш образ із мереживом приверне увагу оточення. Як стильно носити мереживо у 2023 році? Докладніше розглянемо на прикладах світових фешн-інфлюенсерів та покажемо добірку ажурних речей від Symbol.ua.

За словами стилістів, на довгий час про мереживо всі забули, воно втратило свою актуальність і майже не використовувалося в образах. Проте сьогодні мереживо повертається в моду, щоправда, із видозміненою фактурою та новими правилами стилізації. Зараз можемо спостерігати три основні тенденції, пов'язані з мереживом: якісне актуальне мереживо не повинно бути еластичним – не потрібно плутати його з тим, що використовують для оздоблення білизни. Сучасне мереживо набуває більш оригінальних форм, текстур та візерунків, а найголовніше, що ажурні тканини використовують у досить несподіваних та провокативних комбінаціях.

Стильні образи можна скласти з мереживних суконь Charo Ruiz, спідниць Loro Piana, джемперів Dolce&Gabbana, топів Marc Le Bihan та штанів Balmain. Ви можете зробити акцент на романтичних нотках або поєднувати мереживні вироби з більш брутальними атрибутами. Мереживо чудово виглядає в різних кольорах, від класичного білого до сміливого рожевого та блакитного.

Популярне у рубриці Trends