Сонцезахисні окуляри: топ-7 моделей для чоловіків

07 травня 2024

Світ моди постійно змінюється і такий аксесуар як сонцезахисні окуляри не є винятком. Сонячні промені з кожним днем ​​все тепліше, отже, настав час подумати про найгарячіші моделі сонцезахисних окулярів для чоловіків. Незалежно від того, шукаєте ви класичну пару або щось сучасніше, на Symbol.ua можна підібрати окуляри від сонця на будь-який смак. 

Круглі моделі

Круглі сонцезахисні окуляри існують вже кілька десятиліть, але у 2024 році вони повертаються у домінуючому значенні. Наприклад, моделі Casablanca або Tom Ford мають класичний vintage вигляд і пасують до різних стилів. Від тонких металевих рамок до масивного пластику обирайте свою пару круглих сонцезахисних окулярів. Окуляри з круглою оправою ідеально підходять для чоловіків, які у пошуку позачасового образу, що буде у тренді вічність.

Нові габарити

Сонцезахисні окуляри великого розміру – сміливий вибір, вони ідеально підходять чоловікам, що хочуть виділитись із натовпу. Ці сонцезахисні окуляри більші за традиційні оправи, і вони ідеально підходять, щоб епатувати. Сонцезахисні окуляри великого розміру Balmain, Tom Ford, AMIRI бувають різних форм та стилів, тому буде не важко знайти пару, яка відповідатиме формі вашого обличчя.

Окуляри пілота

Сонцезахисні окуляри Aviator були популярними протягом десятиліть і вони не втратять актуальності у 2024 році. Моделі сонцезахисних окулярів Bottega Veneta, Stefano Ricci, Vilebrequin мають дизайн, який добре виглядає на всіх. Вони ідеально підходять чоловікам, які складають класичний образ, який все ще в тренді. Гарно виглядають окуляри Aviator з оправами різних кольорів та матеріалів, тому є можливість експериментувати з образом. Ця пара точно заслуговує на те, щоб бути у вашому гардеробі аксессуарів.

Окуляри поза часом

Квадратні сонцезахисні окуляри мають класичний дизайн, що ідеально підходить для чоловіків, які хочуть мати позачасовий образ. Ці сонцезахисні окуляри виготовлені з різних матеріалів, від пластику до металу, тому ви точно знайдете варіант для себе. Квадратні сонцезахисні окуляри Alexander McQueen або Balmain ідеально підходять чоловікам із кутуватими, чіткими рисами, оскільки вони допомагають збалансувати обличчя.

Спортивні сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри спортивного стилю Tom Ford або Brunello Cucinelli ідеально підходять для активного відпочинку. Вони мають вигнуту раму, що забезпечує найкращий захист від сонця та вітру. Такі сонцезахисні окуляри ідеально підходять для чоловіків, котрі хочуть мати функціональний, але стильний вигляд.

Трендовий варіант

Прозорі оправи – нові та ультрамодні моделі сонцезахисних окулярів для чоловіків. Рамки окулярів зроблені із прозорого пластику як у C2H4, який додає унікальний та сучасний штрих до вашого загального зовнішнього вигляду. Прозорі оправи бувають різних форм та розмірів, але найпопулярніші квадратні та круглі рамки. Прозорі оправи добре підходять чоловікам із будь-якою формою обличчя.

Прямокутні оправи

Сміливі прямокутні оправи – ще одна популярна тенденція у чоловічих сонцезахисних окулярах. Ці моделі мають оправу, яка покриває більшу частину обличчя і додає драматичний штрих до загального зовнішнього вигляду. Прямокутні рамки бувають різних кольорів, але найбільш популярні чорні Balenciaga та з ефектом черепахового панциря Tom Ford. Ці сонцезахисні окуляри добре підходять для чоловіків з великими обличчями та квадратними лініями щелепи.

Популярне у рубриці Trends