Усе зі шкарпетками: сандалі, босоніжки, балетки, лофери

06 вересня 2023

Колись то було мемом, а зараз – тренд!Насправді шкарпетки з сандалями почали з’являтися на подіумах ще у 2020 році, коли світ охопила пандемія. COVID 19 приніс у наш стиль комфорт і невимушену буденність. 

Мода – це про експерименти і поєднання непоєднуваного. Тепер шкарпетки і сандалі – символ вуличного стилю. Від вулиці Рейтерська у Києві до Таймс Сквер у Нью-Йорку – модники обирають поєднувати улюблені різнокольорові шкарпетки з сандалями, капцями чи кроксами. До речі, мова йде не тільки про класичні сандалі на низькому ходу, а й про підбори, балетки, босоніжки, лофери, біркенштоки і так далі. І усе зі шкарпетками!

Королевою таких дивакувато-простих поєднань є американська письменниця і блогерка Леандра Медін. У неї багато образів, які вона доповнює шкарпетками з відкритим взуттям. Пропонуємо і вам проекспериментувати з, скажемо, сандалями Doucal’s і доповнити їх сірими шкарпетками! А можливо вашим метчем стануть санадалі Max Mara і довгі чорні панчохи! Якщо ви максималіст і любите гратися з кольорами, рожеві босоніжки Alevi Milano і жовті шкарпетки, як це комбінує Семмі Фіц, – саме для вас!

Одним словом, варіацій – багато. Тож дивимось на незвичайні речі під новим кутом. Може відтепер сандалі і шкарпетки стануть вашою улюбленою комбінацією?

Популярне у рубриці Trends