Плетіння та сітка в літньому сезоні

13 травня 2024

Вʼязані гачком елементи, плетіння, що нагадує сітку, та декоративні вирізи у вигляді рослин – такі візуальні ефекти особливо приглянулися дизайнерам у весняно-літньому сезоні 2024. Світові бренди пропонують варіанти трендового одягу на будь-який смак – від невеликих напівпрозорих вставок із сітки до повністю плетених ажурних топів, штанів та суконь – цей модний прийом просто створений для теплого сезону. Грайте з поєднаннями шарів та текстур, використовуючи одяг в сіточку, і складайте свою модну формулу!

Стає спекотно! Жара не омине наші широти. Майте на увазі підвищення температури у нашому кліматичному поясі сягатиме високих поділок, і швидко стане ясно, що ми, захочемо носити набагато менше речей або моделі з повітропроникних тканин, а також у сітку – вже зараз та у розпал літнього сезону. 

Більшість дизайнерів прагнули вирішити цю проблему за допомогою ажурних технік, як ось сукні Tom Ford, Alexander McQueen, Prada або Off-White, або з рослинними вирізами схожими на мереживо, як у Ermanno Scervino чи Dondup – в яких точно буде комфортно, наче ввімкнуто натільний кондиціонер. 

Деякі сітчасті речі найкраще носити багатошаровими, наприклад, майка PROENZA SCHOULER або лонгслів Masnada, що робить аутфіт доречним для поїздок на роботу, в той час як інші плетені речі, як шорти Brunello Cucinelli, Twinset або спідниця з вишивкою макраме Max & Co чи на запах Bottega Veneta, підготовлені для пляжного відпочинку – аксесуари Gianni Chiarini та Brunello Cucinelli для відпочинку на узбережжі обирайте окремо.

Популярне у рубриці Trends