Must have: косинка — головний аксесуар літа

03 липня 2024

Шовкова косинка це універсальний аксесуар, який обов'язково повинен бути в гардеробі цього літа. Ми всі звикли до традиційного способу носити косинки на голові та на шиї, Symbol Magazine пропонує ще пʼять ідей, як можна стилізувати свій образ шовковим аксесуаром та виглядати розкішно. Протягніть косинку через петлі на поясі джинсів, так ви підкреслите зручне поєднання футболки та деніму, або прив'яжіть її до сумочки для романтичного вайбу. Гортайте вниз, щоб переглянути добірку та надихайтеся на нові стилістичні звершення.

Бандана

Ви ніколи не зіпсуєте вигляду, якщо носитимите шовкову хустку Givenchy, Max Mara, як бандану. Складіть образ у стилі сафарі: бандана приручить докучливе волосся і захистить від сонячних променів,  джинсова сорочка та чоботи з перфорацією нададуть правильної західної атмосфери.

Пояс

Джинси та футболка ніколи не виглядали так добре, як із шовковою хусткою, зав'язаною навколо талії. Яскраві ремені зараз у тренді, а хустинка Etro яскравого кольору або яскравого візерунка Dolce&Gabbana стане грайливим доповненням до будь-якого простого вбрання. Ми також рекомендуємо спробувати прийом з хустиною навколо талії у поєднанні з легкою сукнею максі.

Топ

Носити косинку як топ, популяризували Крістіна Агілера та Бейонсе, ще на початку 2000-х років, цього літа мода на топи з складеної вдвоє хустки все ще залишається. Такий стильовий прийом з хусткою пожвавить будь-який образ, формуючи вузол на спині — отримаємо топ Versace Jeans Couture , а завязуючи вузол на грудях — отримаємо ефектне бра Off-White. Жіночним і грайливим виглядає поєднання шовковистої хустки з багатою текстурою шкіряних штанів або широкими штанями, що струмують.

Аксесуар для волосся

Підсильте свою зачіску за допомогою шовкового платка. Дуже натхненний 60-ми аксесуар для волосся, він буде доповнювати різні зачіски, незалежно від того, маєте ви кучеряві локони або прямі. Загорнуті у пов'язку на голову або вплетені в косу, зав'язані бантом на хвості чи пучку - шовковий шарф чи хустка Dolce&Gabbana, Casablanca одразу пропонує несподівану розкіш. Яким би способом ви не вибрали зав'язати шарф у волоссі, залиште кінці довгими для грайливого дотику.

Акцент на сумочці

Легенда свідчить, що ікона стилю Бейб Пейлі безтурботно прив'язала свій шарф навколо сумочки, щоб звільнити руки, (вона) була сфотографована, і протягом кількох днів після опублікованого фото народилася тенденція - вʼязати яскаву хустинку на ручку сумки. Вже десятиліття хустки та сумки залишаються динамічним дуетом, стильовим прийомом, яким ми просто не можемо насититися. Ще один варіант як стилізувати сумку шовковим шарфом чи хусткою Max Mara, Givenchy, - це обмотати недовгі ручки соломяної сумки, або інші моделі сумок.

Популярне у рубриці Trends