Які кольори носитимемо влітку 2024 року?

24 квітня 2024

Настав час оновити гардероби трендовими кольорами, які відображають енергію та оптимізм, асоціюються з естетикою та більш яскравими, довгими і теплими днями. Мрійливий помаранчевий, елегантний білий та чуттєвий ніжно-блакитний, будь-який одяг актуального відтінку можна підібрати на Symbol.ua для свого бездоганного стилю. 

Мрійливий помаранчевий

Інститут кольору Pantone проголосив Peach Fuzz кольором 2024 року, і зрозуміло, що натхнення для цього рішення було знайдено у весняних світанках та соковитих персиках з кольорами від м'якоті плоду до кісточки. Поряд з м'якими персиковими відтінками, помаранчевий сам по собі часто зустрічався на подіумах, його можна було побачити всюди: у Bottega Veneta, більш насичені помаранчеві відтінки були помічені у шкірі, до Balmain, де тонка бавовна або вироби з шовку додають делікатності абрикосовим відтінкам.

Помаранчевий – теплий і затишний колір, він чудово поєднується з базовими кольорами: білим, чорним та бежевим, а також рожевим або металіком. Особливий шик – образ складений з кількох відтінків жовтогарячого.

Білий для чистої естетики

Ми впевнені, що деякі з вас стверджують, що білий не є “тенденцією”. Це класика! Це поза часом! Тут і криється його сила. Дизайнери зробили білий колір ще свіжішим, досліджуючи його у різних тканинах – бавовні, шкірі, шифоні, шовку, вовни – і саме так ми повинні носити його цього року; багатошаровим з безліччю варіантів. У колекціях дизайнерів було так багато білих суконь, що ринок як масмаркет брендів, так і високий – буде значною мірою зосереджений на білому. На даний момент складіть свій білий образ за допомогою трикотажної сукні Vetements, куртки Jacob Lee та шкарпеток Juun.j.

Чуттєвий baby blue

Цей колір викликає приємні спогади про дитинство і надихає на романтику. Цієї весни блакитний колір може виглядати чуттєвим, як сукня Valentino, діловим, як костюм від PROENZA SCHOULER або повсякденним разом з Babe Pay Pls. 

Весь спектр блакитного кольору був очевидним на подіумі весна-літо 2024 року, але саме особливий відтінок блідо-блакитного змусив кожного редактора моди занотувати його, як трендовий. Оформлений в парі з конфліктуючими кольорами – від пікантних неонових до вишнево-червоного, небесно-блакитний виглядає свіжим та непередбачуваним. Це один з рідкісних кольорів, який підходить всім – кожному кольору шкіри та кольору волосся, що робить його привабливість універсальною.

Популярне у рубриці Trends