Мюлі – головний взуттєвий тренд сезону Весна - Літо 2024

16 квітня 2024

Іноді всім звичні кросівки або кеди хочеться замінити на щось більш елегантне та витончене. Пропонуємо розглянути мюлі. Взуття без задника, якому притаманна своя «неправильність». Саме вона додає особливого шарму цій моделі. 

Мюлі популярні не лише завдяки своєму вигляду, а й зручності, яка перевірена не те що роками, а десятиліттями. Їх носили ще у древньому Римі, а у 16-19 століттях – це був модний атрибут, який почесно повертався на трендовий п'єдестал кілька разів. Наприклад, у 1964 році світська красуня графиня Д'Олонна одягла ніжно-червону пару мюлів, які сміливо визирали з-під її багато прикрашеної спідниці, до церкви. Це зробило мюлі взуттям-фаворитом тогочасних модниць. Проте зараз ми відчуваємо ностальгічний настрій 90-х, переглядаючи подібне взуття.

Коли ми кажемо різноманітні, ми маємо на увазі дуже різноманітні: на низькому ходу, на підборах, з закритим чи відкритим носком, шкіряні, прозорі, з гострим та квадратним мисом, мюлі-лофери та ще багато інших. Для прикладу, гляньте тільки на джинсові мюлі Le Silla чи на мюлі-клоги Balenciaga. Такі різні, але так однаково привертають увагу до себе.

Мюлі можуть слугувати як частиною вашого базового гардероба, так і взуттям на вихід. Натхнення для стилізації шукаємо на подіумах чи у кампейнах брендів.  Ніжні мюлі MagdaButrym зі знаковою трояндою бренду поєднуємо з тотал-блек образом або з витонченою сукнею, яку також довершує рожева об’ємна квітка. 

Натомість Toteme комбінує свої мюлі-сандалі з мінімалістичною бежевою сукнею, а Marsell закінчує світлими мюлями тандем білої сорочки та жовтої максі спідниці. Бренд AlexanderMcQueen доповнює сріблястими мюлями два різних образи, синю міді сукню та тотал-сірий ансамбль з фігурним топом, що підкреслює універсальність навіть таких яскравих моделей. The Attico пропонують йти в цьому взутті засмагати на ваших улюблених узбережжях. 

Знайдіть мюлі, які ідеально впишуться у ваш гардероб та насолоджуйтесь зручністю цієї моделі.

Популярне у рубриці Trends