Сяйте, як зірка: повторюємо яскраві образи з серіалу «Емілі в Парижі»

13 січня 2023

Третій сезон серіалу «Емілі в Парижі» продовжує завойовувати прихильників. Не дивляючись на різні думки та хейт з приводу сюжету, більш за все ми звертаємо увагу на аутфіти героїв серіалу. Вони дійсно змістовні, насичені гучними брендами та іноді такі неочікувані. Пропонуємо переглянути найцікавіші образи Емілі та зібрати схожі на Symbol.ua. 

Все і одразу: активні речі в одному аутфіті. Давайте відмітимо цікаве поєднання кольорів та матеріалів. Подібний принтований светр можна знайти у Palm Angels поєднати його зі спідницею міні від Yves Salomon. Завершити ансамбль аксесуарами: чоботами від Baby Pay Pls та сумкою Dolce&Gabbana.

 

Цей вихід максимально близький до стилю та уподобань француженок. Поєднання штанів з защипами від Givenchy  з структурованим жакетом Balmain та масивними підборами Baby Pay Pls виглядає солідно і також сміливо, в дусі Емілі. Легкості додає топ, а завершує аутфіт ремень. Обидві одиниці від Twin Set.

Найбільш стриманий за усі сезони образ Емілі. Проте убрання теж має свої цікаві деталі. Наприклад, геометричні плечі, масивні ґудзики та манжети. Ми пропонуємо одягти жакет від Thierry Mugler, як сукню. Додати акцентні сережки Ellen Conde, металізоване взуття Prada та класичну сумочку від Gianni Notaro.

Один із вражаючих вечірніх виходів головної героїні в рожево-червоних відтінках, акцент створюється за дорогою комплементарного поєднання ягідної палітри з ніжним кольором м’яти. Для того, щоб досягти подібного ефекту ми обрали бірюзові лодочки Giuseppe Zanotti. В центрі ансамблю сукня декорована квітами від Magda Butrym, доповнена яскравим кардиганом від Marina Rinaldi. Завершуємо образ обручем Marina Fossati.