Завершуємо образ: 3 цікаві способи утеплитися

06 листопада 2023

Погода змушує вдягати на себе все більше і більше шарів одягу. Навіть якщо холод – не найприємніша річ у світі, ми обожнюємо його за можливість "гратися" зі стилізацією наших образів. 

Але багато хто губиться під час холодного сезону, бо не розуміє як утеплитися модно та сучасно. Тому розповідаємо про три цікаві способи як бути стильними, коли термометр показує мінусову температуру!

  1. Головні убори

«The devil is in the details»! Аксесуари – деталі, які довершують ваш образ. І один з наймодніших аксесуарів сезону осінь-зима попередніх років, який так міцно засів у наших модних серцях – балаклава.  Класичні моделі Allude  та Peserico допоможуть захистити голову та шию від холодів одним махом. 

Однак, якщо ви хотіли б виділятися, Yves Salomon створив унікальний аксесуар: кепка пов’язана з шарфом. А ось Ballantyte пропонують доповнити ваші образи милими шапками-чепчиками, які нагадують нам про дитинство і додають образу нотку інфантильності. Тому обрати є з чого!

  1. Жилети

Цей елемент одягу недооцінений серед мас. Пухові жилети – лайфхак у холодні сезони! Це тепле, пухнасте та модне доповнення до вашого зимового гардероба.

А ідей для стилізації жилета просто безліч: можете поєднати жилет Rindi чи Parajumpers з джинсами, Mackage елегантно утеплить ваші витончені образи зі спідницею. А для поціновувачів зимових видів спорту є тотал лук жилет-штани як у Goldbergh. Все залежить від ваших вподобань, але жилет точно не стане зайвим у шафі!

  1. Кардигани

Ми колись вже розповідали про кардигани та їх універсальність восени. Вони допоможуть вам стильно утеплитися і при нижчих температурах. Ця річ може стати основою або елементом багатошарового образу.

Супер-ефективним від ходу стане довгий кардиган як у Lisa Yang та Marc Le Bihan! А для поціновувачів яскравості, кардиган MM6 у трендовому сріблястому кольорі – ідеальний варіант. Наші осінні фаворити: VetementsColomboJuun.J! Їх, до речі, може круто доповнити жилет! 

Як бачите, утеплення теж може (і повинно) бути цікавим! Symbol бажає вам більше стильних рішень у цей холодний період.

Популярне у рубриці Inspiration