Вічна класика: як носити денім

05 березня 2024

Починаючи з далеких 1950-х, коли молодь Америки відкрила сині джинси й денім пройшов шлях від робочої тканини до захоплення сердець модної публіки, ми бачимо цей матеріал всюди та завжди. Але також цікаво спостерігати за еволюцією такої й без того популярної тканини. 

У цьому сезоні денім стає ще більш універсальним та слугує не тільки повсякденним одягом, а ще й ідеальним амплуа для важливих івентів та святкових вечорів. Наприклад, шикарні сукні, які можуть розбавити виш гардероб: Magda Butrym, Dolce&GabbanaThierry Mugler. А ще зверніть увагу на джинсові корсети Giuseppe di Morabito Milano, Ermanno Scervino або жакети Etro, Giuseppe di Morabito Milano, які, до речі, можна стилізувати з іншими джинсовими речами.

Так так, тотал-денім, який так нагадує естетику Y2K, ще залишається з нами цього року. Ми пропонуємо поєднувати джинсові сорочки LoroPiana, Dondup, Nanushka, Brunello Cucinelli, ErmannoScervino з вашими улюбленими джинсами або шортами різноманітних моделей Brunello Cucinelli, HeronPreston, Slvrlake, Juun.J, Victoria Beckham тощо.  Деякі бренди одразу пропонують нам шикарні тотал-денім комплекти для різноманітних подій: The Attico, Vetements, Max Mara Weekend, Nanushka, Alexander McQueen, Twin Set Actitude, Materiel.  

Також не забуваємо про джинсову максі спідницю. Ми дуже любимо цей елегантний та водночас повсякденний елемент одягу, тому не можемо перестати милуватися спідницями Agolde, Juun.J, Philosophy di Lorenzo Serafini, Givenchy, Brunello Cucinelli.

Експериментуйте з відтінками. Наприклад, сірий точно стане виграшним кольором для джинс. Тому не зволікайте та придивіться до The AtticoCitizens of Humanity, Maison Margiela MM6 або сірого джинсового верху Brunello Cucinelli чи MaisonMargiela.

Тож денім – це безмежні можливості для експериментів з вашим стилем. Ба більше, зі зростанням популярності Оffice core, модники почали застосовувати джинси для офісних буднів. Тому джинсові костюми та темний денім допоможе розбавити навіть ваш робочий гардероб. У будь-якому разі, не зволікайте, а скоріш готуйте свою шафу до стильної «джинсової» весни. 

Популярне у рубриці Trends