V-day: романтичні аутфіти інфлюенсерів

15 лютого 2023

День Св. Валентина – свято закоханих, гарний привід провести чек-ап стосунків і з’ясувати, чи існує ваша пара у світі кохання. Це ідеальний день для признань і пропозицій, для романтичних побачень і прогулянок разом. Ми переглянули стрічку Instagram і піддивилися, яким був V-day у селебриті та фешн-інфлюенсерів. 

На романтичне побачення вулицями Нью-Йорку поспішала німецька модель і фешен-інфлюенсерка Леоні Ганне у сукні від Carolina Herrera, блогерка відвідала декілька заходів, тому і суконь від дизайнера в цей день було втричі більше. Інші пари обирають прогулянку найромантичнішим Парижем, міцно притискають один одного і насолоджуються краєвидами навколо Ейфелевої вежі. Для когось, усамітнитися високо в горах і мандрувати серпантинами – мрія, а коли коханий несе вас на руках – вершина щастя. 

Треба зазначити, що для романтичного аутфіту більшість дівчат обрали сукні у червоному кольорі Magda Butrym, Valentino, взуття на підборах Amina Muaddi, з кристалами і пайетками, шнурівкою The Attico  або у принт з поцілунків. Також, зверніть увагу на актуальні у сезоні 2023 та типові у Валентинів день, прикраси і аксесуари у формі серця.  

Ще більше романтичних суконь, ультрамодного взуття та аксесуарів на Symbol.ua для вашого ідеального побачення.