Приступ агресії: як носити леопардовий принт?

27 січня 2023

Леопардовий принт популярний вже не один сезон. Цьогоріч, додаткову увагу до плямистості додали новини про передачу танків Leopard для ЗСУ.  Але ми про моду, тому, Symbol розповість, у кого з дизайнерів вперше був впроваджений «леопард», як носити принтовані речі, а також покаже плямисту добірку одягу, що вартий вашої уваги.

Отже, Крістіан Діор став першим, хто виготовив плямисту тканину і створив з леопардового принту перші сукні, які презентував на показі, у Парижі 1947 року. 

У 70-х і 80-х леопардовий принт перестав бути недоступним і з'явився у мас маркеті. Саме з тих часів ми пам'ятаємо леопардові лосіни. Плямистий принт став одним із елементів стилю рокерів. Тоді цей принт використовувався рок-тусовкою, як спосіб протесту, так вони закликали до гендерної рівності. 

У 90-х леопард знову з‘явився на подіумах. Плямисте забарвлення у колекціях здебільшого використовували Dolce&Gabbana, Dior, Roberto Cavalli та інші.

Як носити речі з леопардовим принтом?

Тут всього два варіанти. Або ви додаєте до образу один елемент, що принтує. З легких варіантів – пояс, сумка, головний убір, сонцезахисні окуляри, колготки та взуття. Верхній одяг у леопардовому принті може вдало вписатися у повсякденних образах, от тільки краще обрати екозамінники тваринного хутра, адже ніщо так не знецінить ваш образ, як мертва тварина на плечах.

Або наважтеся на тотал-образ. Цей варіант для сміливих панянок, які не бояться зайвої уваги і не губляться від прикутих поглядів перехожих. Костюм, сукня, комбінезон – найпростіше рішення, аби одягти леопардовий принт по максимуму.

Шорти Tom Ford

Сукня міді Twin Set

Купальник Twin Set

Піжама Simonetta Ravizza

Жакет Balmain

Сорочка Dolce&Gabbana

Штани Dolce&Gabbana

Ботильони Babe Pay Pls

Сумка Balmain

Сонцезахисні окуляри Max Mara

Пальто Ermanno Scervino

Сорочка з шовку Simonetta Ravizza