Неземна пара: як носити футуристичне взуття?

19 травня 2023

Літній сезон 2023 року виявився різноманітним на стилі взуття від незмінної класики до неординарних жіночих туфель та босоніжок. Інфлюенсери сміливими кроками інтегрують футуристичне взуття в свої образи, адаптуючи нашу підсвідомість до рішучих дій придбання акцентного взуття!  На Symbol.ua ви знайдете пару до душі: романтичні бантики, масивні підбори, цікавий декор та улюблену палітру кольорів. 

Жіночі туфлі на підборах давно завоювали серця, але в 2023-му дизайнери пішли далі і вигадали модні варіанти, здатні вразити всіх. Замість стандартного та звичного підбора вони поставили запальничку, «повітряну» кульку, фірмові логотипи, фігури, поекспериментували з нахилом підборів. А ще надали взуттю вигнутої форми, прозорості Alexander McQueen, The Attico, Alevi Milano, Twinset і втілили в життя інші футуристичні ідеї, здатні зробити навіть пересічний образ помітним. Усім, хто не боїться експериментувати зі стилем, варто купити модну пару з арт-каблуком Dolce&Gabbana, Givenchy, Mach&Mach, Khaite, з оригінальним оздобленням Le Silla, Dolce&Gabbana, The Attico, Magda Butrym, Stuart Weitzman, снікери Alexander McQueen або кросівки Givenchy чудернацької форми або кольору CLJD Shoes.

До нетривіального взуття не так складно підібрати вбрання, як здається на перший погляд. Адже оздоблення, форма або яскравий колір взуття можна легко поєднуватися з цілком класичними образами, надаючи їм родзинку. Якщо ви хочете зберегти рівновагу в стилі, то обирайте до “фантастичної” пари спокійні та нейтральні відтінки одягу. 

Популярне у рубриці Trends