Наймодніший аксесуар сезону – шкарпетки

24 жовтня 2023

У колекціях відомих дизайнерів все частіше стали з'являтися образи зі шкарпетками, які поєднують з різноманітним взуттям та стилем одягу. Тренд, як годиться, підхопили фешн-блогери та street style-знаменитості та почали активно використовувати шкарпетки у своїх повсякденних аутфітах. Саме ця тенденція закріпила за шкарпетками статус наймоднішого аксесуара в гардеробі 2023 року. Як і з чим носити шкарпетки, розповість Symbol magazine. 

Шкарпетки можна носити з чим завгодно: з грубим взуттям, взуттям на підборах, зі спідницями максі, мініспідницями, брюками та сукнями. 

Білі шкарпетки найчастіше поєднують із чорними лоферами. Цю комбінацію можна носити з шортами та білою сорочкою, так само як із джинсовою спідницею та романтичною блузою, у поєднанні з брючним костюмом або з міні-сукнею А-силуєту.

Шкарпетки можуть бути кольоровими, у принт, з рюшами, капронові та у сітку – лише оберіть до них відповідну пару взуття. 

Гарно поєднуються з будь-якими черевиками і навіть, чоботами, головне щоб вони виглядали з обраного взуття – пів шкарпетки або резинка від них – те, що потрібно.

Ще одне правило, яке варто пам'ятати при формуванні образу із шкарпетками, це те, що вони не повинні перетискати ніжку – вільні шкарпетки, зібрані гармошкою – трендове поєднання. І з кросівками така комбінація виглядає максимально ефектно.

Шукайте свою пару шкарпеток на Symbol.ua та створюйте трендові образи щодня!

Популярне у рубриці Trends