Модно та тепло: головні правила зимових образів

11 грудня 2023

Холода можуть відкинути будь-яке бажання виходити на вулицю та затягнути нас у довгу хандру. Однак, ми спонукаємо вас не впадати у відчай, а підіймати собі настрій! Як? Все просто, модою та стилем!

Може здаватися, що зима – це зовсім не про фешн. Багатьох легко спантеличити великими пуховиками, які перекривають увесь образ. Сьогодні ми розповімо вам правила, які допоможуть залишатись модними навіть у найхолодніші місяці року.

  1. Не забувайте про термобілизну

Правило, яке ми не можемо не згадати – вдягайте термобілизну. Перший шар одягу взимку допоможе вам розширити свої стилістичні можливості!

  1. Заявіть про себе завдяки верхньому одягну

Зимовий верхній одяг це далеко не лише чорний класичний пуховик. Перше правило від нас – оберіть куртку, яка буде не тільки гріти, а й радувати ваше око! 

Вибір тут безмежний. Ми вже розповідали про трендові позиції верхнього одягу Осінь-Зима 2023, серед яких дублянки та кашемірові пальто. Пропонуємо вам переглянути цей матеріал та обрати щось, що підходить під ваш стиль аби бути модними усю зиму. 

Також пам’ятайте, що якісний верхній одяг – це гарна інвестиція у гардероб. Можливо вам підійдуть кокетливі дублянки від  Meteo By Yves Salomon та Babe Pay Pls чи грайливий довгий пуховик Tom Ford!

                

               

  1. Тепле взуття

Обирайте тепле взуття, яке зігріє вас холодними днями. Зверніться до нашого гайду з трендовими моделями чобіт та вперед обирати нову якісну пару для зимових буднів! Шукайте щось, що буде підходити під ваше повсякдення. Тут все залежить виключно від вашого стилю життя та смаку. Можливо саме ви станете щасливим власником новеньких замшевих черевиків Stuart Weitzman чи шкіряних красунчиків Marsell.

  1. Не забуваємо про аксесуари

Зима не означає, що треба відмовитись від таких важливих елементів будь-якого гардеробу як аксесуари! Зимові аксесуари нам всім добре відомі: шапки, шарфи, рукавички. Вони зможуть не тільки додати тепла у холодний день, але й стати прекрасним завершенням образу. 

Гарним акцентом може стати яскрава шапка як у Moncler чи Yves Salomon. У цьому сезоні також актуально буде придивитися до балаклав як в Allude та Herno або об’ємних (ми маємо на увазі дуже об’ємних!) шарфів а-ля GivenchyMackage та Dondup

У нашому кліматі обов’язково потрібно щось аби зігріти руки. Тому обов'язково додавайте у ваш віш-ліст рукавички. Наприклад, ми обираємо WoolrichMoorerHerno

  1. Stay inspired

Взимку основна формула усіх образів – багатошаровість. Це банально тому, що в холодному кліматі легше зігрітися коли на вас більше шарів одягу. Аби успішно впоратися з цією стилістичною задачею – експериментуйте та надихайтесь. 

Стилісти Symbol безперервно готують для вас різноманітні образи аби ви могли черпати натхнення для своїх повсякденних зимових луків! Тільки погляньте як ефектно виглядає кашемірове пальто з хутром соболя Fabio Gavazzi та светр Ballantyne! А як по новому заграли светр та спідниця Ermanno Scervino у поєднані з пальто Dolce & Gabbana

В будь-якому разі, зима це не зупинка модних експериментів, а три місяці можливостей показати свій смак.

Популярне у рубриці Trends