Головна тканина літа: 15 речей з льону на будь-який випадок

22 червня 2023

Льон – найкомфортніший матеріал для спекотних літніх днів. Щосезону його використовують дизайнери у своїх колекціях та міні-капсулах. Він не просто комфортний, натуральний, практичний і екологічний, але й має більш високу теплопровідність, ніж бавовна, так що в ньому спека переноситься легше. Обирайте речі щільної текстури, вони менше мнуться. Розгляньте нашу добірку лляних речей, та купуйте на Symbol.ua в один клік! 

У вас обовязково має бути базова річ – біла льняну сорочка, вона не втратить своєї актуальності ще багато років, лляний брючний костюм або костюм із шортами – ідеальне рішення для офісу в спеку. Уявіть, скільки стильних луків можна скласти із базовою лляною сорочкою. Її носять як верхній одяг свіжими літніми вечорами, як захист від сонця у спекотний день або просто як елемент модного образу. Залишається актуальною цього сезону лляна сорочка білого чи нюдового відтінків, як у Marina Rinaldi і Kiton.

Льняний блейзер Loro Piana – бажаний елемент літнього дрес-коду, тому обов'язково додайте його до своєї літньої капсули. Актуальний блейзер з льону в 2023 – це мінімалістичний жакет розслабленого силуету та насиченого відтінку Max Mara, який легко комбінується як із шортами, так і з елегантними сукнями.

Як пережити спеку без сукні з льону? Неможливо. Цього літа не загублять своєї актуальності класичні варіанти таких суконь. У Loro Piana ви знайдете моделі з вишивкою, безпрограшну сукню-сорочку та міді з ажурним паском. Більш оригінальним буде вибір лляної сукні з відкритою спиною або животом, глибоким розрізом. Такий акцент у сукні точно не залишить ваш образ поза увагою. Актуальними залишаються сукні нюдових відтінків, а соковиті відтінки рожевого Peserico, помаранчевого ANNECLAIRE та зеленого виглядатимуть по-справжньому літніми.

Костюм із льону – це класика жанру. Цього сезону лляні костюми можна носити як у галасливому мегаполісі, так і на відпочинку. Актуальні костюми з широкими брюками Toteme, шортами Vilebrequin чи топам ANNECLAIRE. Льняний костюм – це база на літо!

Популярне у рубриці Trends