Аксесуари: чим завершити новорічний образ?

28 грудня 2022

Новорічні вбрання вже підібрані, і ми всі, вже майже готові до святкувань, лишилося зробити декілька стильових акцентів, а саме: мініатюрні сумочки і клатчі, коштовні прикраси, вишукані рукавички, квіткові аксесуари  все, допоможе завершити новорічний образ і слідувати модним тенденціям, що вриваються в наші реалії прямісінько з червоних хідників Європи і Америки. Пропонуємо детальніше розібратися з усіма аксесуарами, по черзі. 

Клатч або міні-сумочка —  максимально необхідний аксесуари у святковому образі жінки. Він елегантно заховає такі необхідні у повсякденні телефон, кредитки і невеличке люстерко для контролю макияжа і підглядання за коханим. А ще, це чудове рішення для тих панянок, які не уявляють, куди діти руки при позуванні на камеру, або   несхвальній звичці тримати руки у кишені. 


Прикраси —  це аксесуари номер один у гардеробі кожної жінки. Жодний вихід у світ неможливий без прикрас, а тим паче, новорічна ніч. Коштовні кольє, підкреслять найсексуальнішу ділянку жіночого тіла — ключиці, більш подовжені варіанти — звернуть увагу на декольте, масивні, будуть акцентними у вишуканому образі, а ще стануть улюбленими у повсякденних образах, наприклад, у поєднанні з гольфом або світшотом з круглим вирізом. 


Рукавички. Мережані, оксамитові, шовкові, шкіряні, всі - шалено популярні у святковому тоталі, і прикрашають руки голлівудських селебріті на червоних доріжках, ну майже через одну. Надають образу загадковості, підкреслюють витонченість рук і в загальному ансамблі забирають декілька зайвих років жінки. Дуже зручний аксесуар у компаніях з маловідомими гостями, хто зна хто захоче прикласти свої вуста до рук незнайомки, та й вірусів меньше начепляється у людному місці. 

Квіти в аксессуарах —  тренд і амбасадор будь якого свята. Квітами можна оздобити зачіску, підкреслити талію квітковим поясом, використати чокери, броши, аксесуари для фіксації волосся і масивні персні. Квіти допоможуть підкреслити вишуканий образ і без слів пояснити оточенню, хто тут справжня леді. 

Щоразу, приміряючи святкове вбрання, подивіться на себе у дзеркало наодинці, якщо не відчуваєте впевненості, додайте акцент. Він допоможе завершити образ. Зібрали для вас варіанти на Symbol.ua. Надихайтесь зірками Голлівуду та обирайте найкраще!