5 основних кольорів сезону Осінь-Зима 2023

13 листопада 2023

Відомі бренди працюють не лише з тканиною, але з суспільством і всім, що нас оточує. Модельєри обирають і визначають колірні схеми, які принесуть бажаний для їхнього бачення ефект. Зазвичай вони знайомі з теорією кольору, часто працюють із діаграмами та зразками відтінків.

Наприклад, під час пандемії дизайнери спиралися на яскраві фарби та пігментовані відтінки, щоб викликати вкрай необхідне відчуття радості. Але Осінь-Зима 2023 відзначається простотою та прагматизмом, тому колірна палітра стала більш приглушеною та природною. 

Розказуємо про 5 основних кольорів сезону і про те, як ефектно інтегрувати їх у ваш гардероб!

  1. Cherry red

Колір, який підкорив майже кожен подіум сезону. Ігнорувати його вже просто не можливо. Все, від аксесуарів до верхнього одягу, в цьому кольорі просто кричить «елегантність». Так, ми говоримо про той самий Сherry red.

Ми просто закоханні в цей насичений червоний відтінок, який наче додає фарб до аутфіту, але не є занадто яскравим. Ідеально для мінімалістів та тих, хто любить акценти у своїх образах. Найпрекрасніше у Cherry red, що він підходить для будь-яких ситуацій. Навіть спортивний костюм Simonetta Ravizza виглядає дещо витончено у цьому кольорі. А якщо ви вже, як і ми, готуєтесь до зими, то Mackage пропонує пуховик цього благородного відтінку.

  1. Bitter chocolate

Що для вас класичні кольори? Білий та чорний, правда?

Це, звичайно, так і є. Але ще одним доволі стриманим класичним, але менш популярним кольором осені є відтінок Bitter chocolate. Так, той самий колір гарячого шоколаду з дитинства або вашої улюбленої плитки чорного шоколаду з фундуком або родзинками. Це один з найбільш витончених та бажаних відтінків сезону. Він дозволить найпростішим образам заграти новими фарбами та розкрити класику з іншої сторони.

На сезон Осінь-Зима Symbol пропонує вам придивитися до верхнього одягу у шоколадному кольорі. Наприклад, дублянка від Meteo by Yves Salomon, пуховик Theory або пальто Heresis!

  1. Steel gray

Як ми згадували вище, дизайнери в цьому сезоні притримуються простіших кольорів. Так всім відомий сірий відтінку Steel gray стане прекрасним вибором для цієї осені. Він може замінити всім звичний чорний та додати нових тонких контрастів у ваші образи. Ми рекомендуємо будь-які блузи, гольфи або джемпери відтінку Steel gray. Тому обираємо Max Mara, Peserico та Babe Pay Pls, які пропонують просто ідеальну базу графітового кольору.    

  1. Caramel

Колір, без якого неможливо уявити сезон Осінь-Зима – карамельний! Розкішні пальто у цьому відтінку як у Solotre або Twin Set Actitude, – гарний вибір для прохолодних місяців. Тому сміливо обирайте саме колір Caramel для ваших повсякденних аутфітів.

  1. Ice water

Інститут кольору Pantone називає відтінок Снігової Королеви Ice water. Всіма улюблений блакитний із року в рік залишається основою більшості образів саме тому, що це класичний колір для джинс. Всі бренди, від Rokh до The Attico, використовують Ice water у своїх колекціях. Але верхній одяг або аксесуари у цьому льодяному відтінку теж виглядають неймовірно. Уявіть як ніжно та цікаво будуть виділятися куртка Agolde  або шарф Givenchy на фоні сірої осінньої погоди.

Ці пʼять кольорів допоможуть проявити елегантність та стиль. Адже саме їх можна віднести до "вічної" бази, яка надовго залишатиметься у вашому гардеробі.