Райський сад: новий кампейн Manolo Blahnik

13 липня 2023

Таємнича та магічна атмосфера квітучого саду зустрічає нас у новому кампейні Manolo Blahnik. Багато зелені та дивовижні рослини стають фоном для босоніжок, туфель та сандалів.

Цього сезону знову популярна ретро-модель Maysale, яка вперше була створена для подіумної колекції дизайнера Ісаака Мізрахі 1991 року. Модельєр звернувся до Маноло з проханням створити взуття на невеликому каблуці з пряжкою. Сьогодні Maysale є однією з найвпізнаваніших дизайнерських жіночих туфель.

До нової колекції увійшли також мюлі та слінгбеки з такою пряжкою у різноманітних кольорах.

Кожен кадр кампейну занурює нас у світ уяви великого дизайнера: від атласних човників до дизайнерських балеток і ефектних босоніжок на ремінцях. А туфлі з принтом могли б належати одній з казкових героїнь, наприклад Алісі з країни див.

Не обійшлося і без практичних шльопанців, які декоровані блискучими пряжками. Простий, зручний, але, водночас, розкішний варіант на літо.

Для особливого настрою зверніть увагу на замшеві червоні мюлі з декоративними стібками. Така пара з легкістю перетворить вас на фатальну красуню.Популярне у рубриці News