Джентльменський набір: 7 яскравих аксесуарів

29 березня 2023

Прикраси, капелюхи, окуляри та інші цікаві деталі, що ефектно доповнять образ сучасного джентльмена. 

Рукавиці

Шкіряні рукавиці незвичайного дизайну — чудова деталь, що перетворить класичний діловий образ у справжнє модне висловлювання. Найсміливіші модники можуть обрати моделі яскравих кольорів.

Головний убір

Бейсболка у парі з костюмом, солом’яна панама в пляжному образі чи класична “Федора” як у Френка Сінатри – варіантів головних уборів десятки і усі вони автоматично переводять образ з базового рівня на артистичний.

 

Прикраси

Браслети, каблучки, брошки, сережки та підвіски — модний арсенал прикрас сучасного денді не знає меж. Правило використання просте: чим простіший образ, тим цікавіші можуть бути ваші аксесуари і навпаки. До простої білої футболки додайте перли, а в пару до леопардової сорочки буде достатньо лаконічного золотого кулону.

Шкарпетки

Яскраві шкарпетки — улюблений модний прийом англійських та італійських аристократів. Такий колірний акцент зробить повсякденний образ більш довершеним, але залишить вас в рамках ділового дрес-коду.

Сумка-брелок

Аксесуар, що не має функціонального значення, але додає образам милої інфантильності. Найкращі моделі таких міні-сумок шукайте в Off-White.

Окуляри

Ефектні окуляри справді можуть “зробити” весь образ. Якщо в одязі ви дотримуєтесь стилю нормкор, оберіть найдивакуватішу оправу і вся увага оточення буде прикута до вас.

Краватка

Цей класичний аксесуар з гардеробу офісних працівників повертається в рейтинг наймодніших покупок сезону. Обирайте моделі яскравих кольорів та з якісних матеріалів.

Популярне у рубриці Inspiration